deski kompozytowe Twinson deski bezobsługowe deski tarasowe
Bezobsługowa deska tarasowa Twinson
12 listopada, 2016
Armatura pneumatyczna - Sprężarki tłokowe - Elektrozawory pneumatyczne
Armatura pneumatyczna od A do Z
21 listopada, 2016

Oprawa wizualna uroczystości weselnych

Wytwornica ciężkiego dymu wynajem wytwornicy niskiego dymu obsługa dymownicy

W poszukiwaniu Dj’a idealnego

Czy razem myślicie o tak doskonałym pierwszym tańcu, że rodzina i przyjaciele będą naprawdę wzruszeni i długo pozostanie on w ich pamięci? O atmosferze przesiąkniętej magią, uwielbieniu w oczach najbliższych oraz własnych? Jeżeli Wasza odpowiedź brzmi twierdząco, na pewno potrzebujecie wytwornicy urokliwych chmur.

Ślub jest jednym spośród najważniejszych momentów w życiu – nie da się temu zaprzeczyć. Wszelakie przygotowania muszą być „dociągnięte” do końca, gdyż nikt nie zamierza zakosztować w takiej sytuacji jakichś przykrości powiązanych, m. in. z wulgarnością pijanego dj’a, nieforemnym tortem weselnym albo głodnymi gośćmi ze względu na niedostatek posiłków. Jeśli uzgodniliśmy, że na naszym weselu będzie dj, powinniśmy trochę wcześniej zarezerwować sobie u niego termin, omówić na czym najbardziej nam zależy podczas tej niezwykłej okazji, zatwierdzić umowę (która obejmuje wszelkie detale), podtrzymywać z nim kontakt mailowy (dobrze byłoby, by był osiągalny przez całą dobę) oraz co najważniejsze – ustalić zawczasu plan wesela. Dobrze jest jeżeli zjawi się on na nim o wiele wcześniej, aby zorganizować wszystkie atrakcje. Wprawny dj nie tylko zadba o piękną oprawę muzyczną, lecz też przeprowadzi całą imprezę uzupełniając ją rozlicznymi grami, tańcami integracyjnymi i naturalnie dostateczną porcją humoru.

Taniec Młodej Pary „we mgle”

Żeby pierwszy taniec nabrał nadzwyczajnego charakteru, warto zakupić bądź wypożyczyć wytwornicę dymu ciężkiego. Dzięki niej będziemy tańczyć w bujnych, zniewalających chmurach wznoszących się przy ziemi. Działanie wytwornicy polega na oziębianiu dymu, a potem przesuwaniu go w okolicę ziemi. W aparaturze musi znajdować się połamany lód albo wkłady suchego lodu o masie od 4 do 8 kilogramów. Dymownica podkreśli większość efektów wzrokowych oraz spowoduje, że ów wieczór będzie jedyny w swoim rodzaju. Jeśli szukamy takiego przyrządu na swoje wesele, wystarczy wejść na stronę dj’a Robby’ego. Jeśli zdecydujemy się na niego jako na organizatora oprawy muzycznej można liczyć na rzadki taniec niczym z filmu „Nieodparty urok” (główne role otrzymali Sarah Michelle Gellar i Sean Patrick Flanery). Można czasami wpisać w Google zwroty „Ciężki dym Warszawa” i poszukać w wynikach propozycje wynajmu takiej wytwornicy. Jest idealna na wszelkiego typu imprezy okazjonalne, przykładowo:

  • potańcówki
  • imprezy klubowe, np. z okazji urodzin lokalu itp.
  • uroczystości prywatne, np. „domówki”
  • imprezy biznesowe, np. w siedzibie firmy
  • imprezy noworoczne
  • wesela w lokalu
  • bale maturalne
  • pozostałe zabawy okazjonalne, które potrzebują niezwykłej oprawy wizualnej oraz dźwiękowej

Oprócz baśniowych chmur przesuwających się podczas uroczystości możemy zaznajomić się z propozycją przygotowywania sztucznego śniegu (piany albo baniek mydlanych), wyrzutni serpentyn oraz konfetti bądź wyrzutni oraz działek CO2. Jeżeli mamy na uwadze wytwornicę baniek mydlanych nierzadko dokupuje się fluorescencyjny płyn UV, aby uzyskać wyjątkowy efekt „błyszczących” baniek. Zaś syntetyczny śnieg idealnie nadaje się na dyskoteki domowe, w klubie lub pubie. Można go używać przez okrągły rok, niezależnie od tego czy temperatura zewnętrzna wynosi +25 lub -25 stopni. Perfekcyjnie sprawdzi się w „zimowym” repertuarze teatrów. Na zabawach rodzaju „Piana Party” za to pierwsze miejsce będzie posiadać wytwornica gęstej piany – zarówno w plenerze, jak i w klubach. Wyrzutnia CO2 może być użyta podczas uroczystości weselnej w punkcie kulminacyjnym, eventach lub koncertach.

Warto wypożyczyć dymownicę

Wynajem wytwornicy ciężkiego dymu jest najciekawszym „wybiegiem” na „zamaskowanie” wszelkich mankamentów, jakie powstają w czasie tańca. Chmury osłonią cały parkiet wraz z Waszymi nogami do 20 cm w górę. Wcale nie będzie więc widać, np. gdy jedno z was stanie towarzyszowi na nodze. Członkowie rodziny oraz przyjaciele oniemieją z wrażenia, zaś ich oczy będą zwrócone tylko na Wasze pogodne twarze wypełnione szczęściem Można naturalnie samemu nabyć dymownicę i podszkolić się z jej obsługi. Jeżeli zależy Wam natomiast właśnie na tym wyjątkowym „tańcu w obłokach”, należałoby ją pożyczyć wraz z obsługą. W ogóle nie będziecie musieli niepokoić się, jeśli cokolwiek pójdzie nie tak. Częstokroć wypożyczający dołącza do niej specjalny roztwór, który jest w cenie wynajęcia. Należy wspomnieć, że zamiast standardowych kostek lodu (takich, które wkładamy do drinków) lepiej jest zakupić suchy lód. Po pierwsze jest dużo wydajniejszy, Secundo – dostarcza nieporównywalnie silniejszy skutek, po trzecie – koszt zakupu 10-15 kg nie jest przesadzony i stanowi blisko 150 – 250 zł. Miejmy na uwadze, by zapytać wypożyczającego czy użyczy nam dobre jakościowo urządzenie. Lepiej nie decydować się na popularniejsze „podróbki”, gdyż nie uzyskamy takiego efektu na jaki czekamy.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej kliknij w link – Ciężki dym Warszawa

Strona używa cookies
Ok