Tłumacz norweskiego tłumacz polsko - norweski tłumacz przysięgły norweskiego
Biuro tłumaczeń norweskiego
12 listopada, 2016
Wytwornica ciężkiego dymu wynajem wytwornicy niskiego dymu obsługa dymownicy
Oprawa wizualna uroczystości weselnych
15 listopada, 2016

Bezobsługowa deska tarasowa Twinson

deski kompozytowe Twinson deski bezobsługowe deski tarasowe

Jak sprawić, by taras albo loggia budziły zdumienie gości i równocześnie były bardzo komfortowe? Wystarczy „położyć” deski kompozytowe Twinson, które mają właściwości konwencjonalnego drewna i PVC. W Internecie można swobodnie je odnaleźć wpisując, m in. frazy „deski tarasowe twinson sklep” czy „twinson deski sklep internetowy”. Wytworzone są z wysokiej klasy surowców, mają efektowny design oraz będą służyły przez wiele lat.

Czym charakteryzuje się technologia Twinson?

System Twinson to gwarancja wieloletniego korzystania, komfortu oraz atrakcyjnej oprawy balkonu i wszelkiego innego terenu na świeżym powietrzu, które jest połączone z domem. Posiada 25 – letnią gwarancję na biodegradację, jest odporny na powstanie zanieczyszczeń oraz wcale nie należy go specjalnie wygładzać. Przez wiele lat zachowuje pierwotny styl drewna z jednoczesnym zachowaniem cech PVC. Trzeba nadmienić, że zwłaszcza w okresie letnim na balkonie, loggii czy zielonym dachu pojawia się „bogactwo” insektów, które potrafią spowodować na nim wiele szkód. Deski bezobsługowe Twinson są i na niniejszy czynnik odporne. W ogóle nie pękają, nie posiadają destruktywnego wpływu na naturę, są nieprzemakalne i przyjemne w codziennej pielęgnacji. Oprócz tego nie potrzebują specjalistycznych narzędzi podczas kładzenia. Może je zatem „położyć” każdy z nas. Cechują się dodatkowo doskonałą twardością, mają antypoślizgową warstwę i niewidzialne podzespoły łączące, za pomocą których nawierzchnia, np. przydomowego ogródka jest idealnie gładka (bez rozszczepień, śrub bądź drzazg). Poszczególne wzory desek różnią się wielkością (z dyletacją), dopracowaniem i kolorem. Co ważne – po montażu nie należy ich dodatkowo impregnować. Doskonale wpasowują się zarówno we współczesną, jak i tradycyjną konstrukcję. W mroźne dni deski kompozytowe Twinson zapewniają wrażenie ciepła, zaś gdy jest lato praktycznie w ogóle nie nagrzewają się. Można nieskrępowanie chodzić po nich gołymi stopami nie czując żadnego dyskomfortu. Jeśli zatem chcemy, by nasz balkon, taras albo loggia wyglądały ciekawie oraz równocześnie były praktyczne, to warto zainwestować właśnie w tę technologię.

Który model wybrać?

Do wyboru mamy cztery rodzaje desek Twinson: deski O-Terrace, O-Terrace+, Maxi oraz Massive. Wszystkie mają: niepodatność na pleśń, próchnicę, na zanieczyszczenia i elegancki design. Są również w całości nieszkodliwe dla środowiska (można je w 100% zutylizować) oraz mamy możliwość je wykorzystać w domach jednorodzinnych. Deska O-Terrace+ oraz Massive wykorzystuje się na płaszczyznach komercyjnych (sklepowych czy restauracyjnych) oraz w miejscach użyteczności publicznej. Posiadają z dwóch stron płaski albo niewielki ryfel, zaś do wyboru są lagry aluminiowe lub drewniane. O-Terrace+ jest wyposażony – w odróżnieniu do pozostałych desek – ryfel po jednej stronie w formie fali. Warianty O-Terrace i Maxi mają gruby lub mały ryfel, a wybrać możemy legary aluminiowe i drewniane. W odmianie O-Terrace ponadto – legary PVC. W przypadku Twinson O-Terrace i Terrace Maxi można wybrać dwa style wykończeniowe: listwą aluminiową bądź listewką Twinson. Model Massive doskonale sprawdzi się w miejscach o wymyślnych kształtach. Deski są właściwie ucięte i nie należy ich ukrywać listewkami.

O wyborze tanich desek tarasowych twinson najlepiej porozmawiać ze specjalistą, zatem kimś, kto obecnie je albo montował samodzielnie albo posiada na ich temat przydatną wiedzę. Należałoby jeszcze skorzystać z wiadomości wprowadzonych na stronach internetowych o deskach kompozytowych, m in. z blogów albo propozycji sklepów. Zwłaszcza po to, żeby zbadać jak faktycznie poszczególne typy się prezentują, na jakie wydatki się przygotować i który kolor szczególnie by nam odpowiadał.

Gdzie zakupimy deski kompozytowe Twinson?

Przede wszystkim w sklepach internetowych i stacjonarnych z artykułami budowlanymi oraz wykończeniowymi. Dobrze jest, jeśli obsługuje nas specjalista, który dopasuje wygodne dla nas rozwiązanie. Prócz samej deski trzeba nabyć podkłady tarasowe (konstrukcyjne, montażowe), aluminiowe profile startowe, aluminiowe profile wykończeniowe (kątowy, przysłaniający), listewki do wykończenia, profile wykonane z materiału kompozytowego (kątownik zewnętrzny), elementy łączeniowe do desek, stalowe narożniki, wkręty do zaczepów końcowych, uchwyty końcowe, zaślepki do desek z adaptorami oraz płyn do czyszczenia. W najtańsze deski tarasowe twinson można się „wyekwipować” wtedy, kiedy sklep internetowy albo stacjonarny posiada w swojej ofercie ciekawe promocje. Przez cały czas jednak patrzmy na cenę brutto, a nie netto. Jednocześnie sprawdźmy, czy drewno zużytkowane do produkcji desek pochodzi z trwale zagospodarowanych europejskich zasobów leśnych oraz ma certyfikat PEFC. Co do tonu, to mamy możliwość wybrać orzechowy, szary, stalowy, morelowy, korzenny brąz, grafitowy, leszczynowy i czekoladowy. Ich barwa po ułożeniu może ulec subtelnym zmianom, jednak po paru miesiącach się normalizuje. Część sklepów posiada w swojej ofercie nieodpłatne próbki, przy użyciu których można ustalić jak naprawdę produkt wygląda. Z reguły trzeba wypełnić łatwy formularz na stronie bądź skontaktować się telefonicznie z firmą.

Jeśli chcesz znać więcej szczegółów kliknij w link – twinson deski sklep internetowy

Strona używa cookies
Ok