Monitoring pojazdów GPS lokalizatory GPS lokalizowanie samochodów GPS
Monitoring pojazdów GPS
12 listopada, 2016
deski kompozytowe Twinson deski bezobsługowe deski tarasowe
Bezobsługowa deska tarasowa Twinson
12 listopada, 2016

Biuro tłumaczeń norweskiego

Tłumacz norweskiego tłumacz polsko - norweski tłumacz przysięgły norweskiego

Główne zadania tłumacza norweskiego

Protłumaczenia są doświadczoną firmą zajmującą się tłumaczeniem przysięgłym, standardowym i specjalistycznym z języka norweskiego na polski oraz polskiego na norweski. Zapewnia możliwość skorzystania z usług ekspertów z ogromnym doświadczeniem zawodowym. Biura tłumaczeń tego przedsiębiorstwa pracują stacjonarnie w Bydgoszczy, Grudziądzu oraz Świeciu. Czym dokładnie zajmuje się tłumacz norweskiego? Po pierwsze przekładami przysięgłymi transakcji, wyciągów bankowych i świadectw (związanych z uzyskanym wykształceniem). Uwierzytelnienia tłumacza przysięgłego wymagają także formularze medyczne i technologiczne (np. patenty). Secundo – – przekładami fachowymi, np. procesów technicznych lub instrukcji obsługi, które wymagają wdrożenia oprogramowania rodzaju OCR oraz funkcji statystyki. Po trzecie – przekładami zwykłymi dla przedsiębiorstw oraz osób indywidualnych, np. wiadomości od przyjaciół, najbliższych z zagranicy, stron www, reklam, ulotek oraz innych materiałów promocyjnych. Protłumaczenia przesyłają przekłady potrzebnych dokumentów albo informacji za pośrednictwem poczty elektronicznej. O szczegółach (np. nad czym aktualnie pracuje tłumacz) możemy dowiedzieć się telefonując osobiście do biura. Nabywca w dowolnej chwili może poprosić, by przekład został skontrolowany przez native speakerów. Biuro tłumaczeń norweskiego gwarantuje doskonałą klasę świadczonych usług z równoczesnym utrzymaniem rozsądnych odpłatności i wytyczonych wraz z Zainteresowanym terminów. Co możemy jeszcze otrzymać? Zespół translatorów proponuje bezpłatną kalkulację opierającą się na oprogramowaniu OCR), kompetentny skład translatorów posiadających pożądaną wiedzę oraz praktykę w tłumaczeniu dokumentów, nieodpłatną przesyłkę oraz częste bonusy (dla translacji, które mają większą objętość) i wsparcie biura, które ma opiekę nad pracą tłumaczy.

Podstawowe plusy z korzystania z tłumacza norweskiego

Biuro obsługi Nabywców Protłumaczenia zawsze troszczy się o to, ażeby im zagwarantować wygodne warunki w trakcie dokonywania wyceny, zaś następnie procesów translacyjnych. Właśnie tam można skierować swoje kroki także z jakimikolwiek wątpliwościami, a także reklamacjami. Oprócz tego zapewnia szybkie wskazanie wydatków, z jakimi musimy się liczyć w związku z translacją naszych tekstów przez tłumacza polsko – norweskiego. Protłumeczenia dla stałych Kontrahentów posiadają wyjątkowe zniżki, z jakich bez wątpienia trzeba skorzystać. Firma zatrudnia wyłącznie te osoby, które rzeczywiście zajmują się translacjami, mają właściwe dyplomy i upoważnienia. Wszystkie zlecenia obejmuje Strategia zabezpieczenia danych, której priorytetem jest ochrona danych osobowych Klientów i tajemnicy majątkowej.

Tłumaczenia przysięgłe na język norweski

Tłumacz przysięgły norweskiego przeprowadza wszystkie tłumaczenia materiałów, które wymagają uwierzytelnienia. Do nich można zakwalifikować przekłady aktów zmiany stanu cywilnego, dokumenty procesowe, umowy, dowody rejestracyjne samochodów, wyciągi z konta bankowego, odpisy niniejszych dokumentów. Translatorzy Protłumaczenia widnieją w wykazie Ministerstwa Sprawiedliwości oraz mają tzw. kwalifikowany podpis elektroniczny (odnosi się to do źródła elektronicznego). Tworzą ponadto translacje dla instytucji państwowych (sądów, Policji lub prokuratury). Innymi słowy, przedsiębiorstwo Protłumaczenia świadczy usługi tłumaczenia zarówno dla Nabywców indywidualnych, jak i handlowych. Ci pierwsi posiadają możliwość przekładu swojego życiorysu albo umowy o pracę. Zaś Klienci biznesowi (z sektora b2b) mogą oczekiwać na fachowo utworzone translacje technologiczne oraz prawnicze.

Zamówienie tłumaczenia krok po kroku

W pierwszej kolejności trzeba wyselekcjonować te dokumenty, które naprawdę domagają się przetłumaczenia. Dobrze jest przeznaczyć na wykonanie tej czynności trochę czasu oraz rozważyć sensowność przekładu każdego z nich. Dzięki temu mamy szansę w bezpośredni sposób uniknąć niepożądanych kosztów. Wyszukane materiały można doręczyć bezpośrednio do jednego z biur firmy Protłumaczenia w Grudziądzu, Bydgoszczy lub Świeciu. Innym sposobem jest przygotowanie skanu w którymkolwiek ze znanych formatów pliku – PDF, JPEG, BMP bądź TIFF. Później trzeba nadać materiały do biura drogą elektroniczną i zaczekać na określenie ceny przekładu. Częstokroć pracownicy odpowiadają na maile w przeciągu 24 godzin. Jeżeli wybrana dokumentacja domaga się pilnego przekładu, należy kontaktować się z firmą telefonicznie albo SMS-owo. Następnym krokiem jest już jedynie aprobata opłaty oraz wreszcie – odbiór przetłumaczonych materiałów.

Branżowe tłumaczenia z języka norweskiego

Poza translacjami zwykłymi Protłumaczenia proponują rzetelne oraz terminowe przeprowadzanie translacji branżowych, np. technologicznych, handlowych, prawnych lub bankowych. W przypadku dokumentacji technicznej zawiera ona oczywiście translację instrukcji obsługi dla firm i hobbystów (będzie przejrzyste pod względem wizualnym i filologicznym), przekłady z charakterystyką przebiegu mechanizmów technologicznych (m in. z branży motoryzacyjnej, konsumpcyjnej albo kosmetycznej), przekłady informatyczne procesów zarządzanych przy użyciu komputerów. Tłumaczenia prawnicze dotyczą najczęściej umów o pracę, przekładów KRS, dokumentacji dotyczącej aukcji, dokumentów niezbędnych na rozprawy sądowe, pertraktacje handlowe między Polską a Norwegią, patenty czy licencje. Z kolei translacje bankowe nawiązują do transakcji zawieranych z bankami (np. kredyty na działalność gospodarczą), abstraktów bankowych oraz innych dokumentów. Tłumaczenia biznesowe nie odnoszą się wyłącznie do „nudnego” przekładu, ale uwzględniają aspekt marketingowy i komunikacyjny przekazanego tekstu. Przekład bazuje przede wszystkim na wskazówkach Klienta w zakresie stworzenia propozycji marketingowej lub obsługi poczty handlowej.

Jeżeli jesteś zainteresowany tłumaczeniami norweskiego kliknij w ten link – Tłumacz przysięgły norweskiego

Strona używa cookies
Ok