Pozycjonowanie stron internetowych Tworzenie stron www Projektowanie sklepów internetowych
Pozycjonowanie stron www
12 listopada, 2016
Tłumacz norweskiego tłumacz polsko - norweski tłumacz przysięgły norweskiego
Biuro tłumaczeń norweskiego
12 listopada, 2016

Monitoring pojazdów GPS

Monitoring pojazdów GPS lokalizatory GPS lokalizowanie samochodów GPS

Lokalizator samochodu GPS – doskonała ochrona przed kradzieżą

Kradzież auta dla wytrawnego przestępcy jest jak „kaszka z mlekiem” Nim jednakże to zrobi wypatruje, jaki będzie przede wszystkim „podatny”. Częstokroć wyszukuje wzrokiem po alejkach, wędruje po osiedlach i dokoła hipermarketów. Inaczej mówiąc – wyznacza auto. Po czym obserwuje go przez dłuższy czas, by upewnić się, że nikt go nie złapie „za rękę” w czasie realizowania kradzieży. Do przywłaszczenia sobie cudzego mienia przystaje zwykle w nocy i zajmuje mu to nie więcej niźli 40 sekund. Właśnie – zaledwie tyle mu potrzeba na to, żeby wtargnąć do auta, wyłączyć system bezpieczeństwa i nim wyjechać. Zapewne zostanie nielegalnie sprzedany. Pilnujmy zatem nie tylko swojego samochodu, ale także dokumentów.

Optymalnym rozwiązaniem jest ulokowanie w pojeździe samodzielnego zabezpieczenia obserwującego. Z jego pomocą będzie możliwy monitoring pojazdów GPS. Na czym on naprawdę bazuje? Otóż ów mechanizm zapobiegawczy weryfikuje, gdzie dokładnie jest nasz pojazd przez 24 h na dobę. W którejkolwiek chwili możemy sprawdzić, czy nie wydarzyło się w związku z nim coś nieprzyjemnego. W razie alarmu możemy natychmiast zareagować, natomiast auto zostaje „obezwładnione” przez system zabezpieczeń. Co istotne – o zdarzeniu zostaje powiadomiona najbliższa jednostka Policji, która momentalnie odbiera wszelkie szczegóły.

Lokalizatory GPS zawiadamiają całodobowe Centrum Monitoringu, z którym podpisaliśmy umowę na dostarczanie takiej usługi. Operator natychmiast kontaktuje się z nami planując określić jaka jest przyczyna alarmu. Jeżeli dojdzie do przywłaszczenia, samochód momentalnie zostaje zatrzymany, a Policja powiadomiona. Lokalizator GPS jest obecnie najszybszym oraz najwydajniejszym urządzeniem do obserwowania prywatnych oraz służbowych pojazdów.

Monitorowanie samochodów firmowych

Dla przedsiębiorstw, które gospodarują pojazdami ciężarowymi, dostawczymi, osobowymi i maszynami, lokalizator GPS jest wręcz niezbędny. Przy jego użyciu niemu mamy szansę w przystępny i funkcjonalny sposób śledzić czas pracy samochodów oraz zatrudnionych osób, monitorować spożytkowanie paliwa, mieć dostęp do wszystkich ważnych informacji w dowolnym momencie.

Samochody ciężarowe

Za pomocą lokalizatora GPS zawsze będziesz wiedzieć, gdzie w danym momencie stoi określony samochód. Będziesz mógł go śledzić na mapie całego świata, monitorować jego położenie (czy pracownik nim kieruje lub ma odpoczynek), ile czasu kierowca go prowadzi, jaka jest średnia spalania, ucisk na oś oraz poziom paliwa. Wnikliwie zbadasz trasę transportu, w tym momenty postojowe i przebyty dystans. Oraz równie istotne – w jakiejkolwiek chwili zweryfikujesz pracę tachografu.

Samochody dostawcze

Monitorowanie pojazdów da Ci okazję skontrolowania nacisku na pedał gazu, szybkości obrotowej silnika oraz jego ciepłoty, temperatury chłodni oraz mroźni, stanu paliwa, prędkości oraz kontrolek z deski rozdzielczej. Lokalizator GPS starannie odczyta informacje z komputera pokładowego, a dzięki specjalistycznemu raportowi non stop będziesz wiedzieć, które pojazdy są szczególnie obłożone pracą oraz którzy prowadzący zachowują największą ilość paliwa.

Maszyny robocze

Skoro Twoje maszyny odnaleźć można na obszarze budowy, szczególnie nocą, trzeba uzbroić je w lokalizację pojazdów GPS. Za pośrednictwem nawigatora masz szansę sprawdzić napięcie zasilania, czy stacyjka i silnik są wyłączone, stan paliwa, wygląd blokady rozrusznika i bieżący czas pracy. Błyskawicznie da się zaobserwować ile pojazdów działa, a ile ma postój. Raport ze skończonej pracy jest na tyle skrupulatny, że da się z powodzeniem odwzorować przejazd pojazdu po polach rolniczych.

Samochody osobowe

Za pośrednictwem lokalizatora GPS możesz obserwować pracę dowolnych pracowników, kontrolować jaki jest stan paliwa w zbiorniku, przebieg, ucisk na pedał gazu itp. Skontrolujesz też ilu faktycznie masz Nabywców i przypiszesz do nich poszczególnych kierowców. Skontrolujesz jednocześnie liczbę przestojów w czasie i po pracy. Jazdę służbową od osobistej wyróżnisz, m in. za sprawą przycisku trybu jazdy.

Gdzie nabyć lokalizator GPS?

Konkretne firmy, które świadczą obsługę monitorowania samochodów Gorzów, najlepiej znaleźć za sprawą Google. Na uwagę zasługuje jednak GPS System Monitoringu – nieduże przedsiębiorstwo z Gorzowa Wielkopolskiego. Propozycja zawiera Urządzenie GPS Standard i Urządzenie GPS PRO+. Ceny abonamentu nie są duże, zaś instalacja zależy od życzeń Kupującego oraz rodzaju samochodu. W opcji PRO+ sprytnymi opcjami są: interfejs magistrali szeregowej, zatrzymywanie urządzenia przy słabym akumulatorze i utrwalanie zmian nachylenia i przeciążenia. Firma GPS System Monitoringu zapewnia pełen zasięg GPS, kompletną obsługę systemu 24 h na dobę i – co istotne – dyskrecję.

Więcej informacji znajduje się na stronie firmy pod linkiem – Lokalizacja pojazdów GPS Gorzów

Strona używa cookies
Ok