strzyżenie na gorąco gorące nożyczki Fryzjer Górny Studio fryzur Toruń
Strzyżenie na gorąco? Tylko u dobrego fryzjera!
4 kwietnia, 2017
grafik toruń ulotki reklamowe agencja reklamowa
Strony internetowe – co teraz jest modne?
6 kwietnia, 2017

Wynajem czy zakup ekranu LED?

wynajem ekranów LED obsługa imprez masowych telebimy wynajem

Ekrany LED od pewnego czasu są stałym motywem lokalnej struktury. Lokalizacje, w jakich są zamontowane, nabierają zdecydowanie innego charakteru. Są chętniej odwiedzane, zaś informacje w szybszym tempie są rejestrowane przez ewentualnych Klientów. Technologia LED na sto procent posiada mnóstwo walorów, jednak krótko mówiąc nie kwalifikuje się do najtańszych. Czynniki atmosferyczne nie mają wpływu w żaden sposób na intensywność ekranu LED, ani na sposób pokazywania poprzez niego treści. Poniektóre są rzeczywiście bardzo jasne, iż można je zaobserwować z odległości co najmniej 40 metrów. Ponadto nasłonecznienie wcale nie stanowi większego dylematu – treści promocyjne są perfekcyjnie widoczne. Dzięki użyciu ochrony IP 65 ekrany LED prawidłowo pracują podczas zawiei, gradu lub burzy. Obecnie są używane jako kluczowy sposób na potrzeby przekazywania przeróżnych informacji, przykładowo materiałów reklamowych, kursów walut lub rezultatów sportowych. Jako niebanalne narzędzie marketingowe ekrany LED stały się wprost konieczne.

Jaki wybrać telebim?

Wiele małych rzeczy stało się wielkimi właśnie dzięki reklamie – to sprawa prosta. Ażeby zwiększyć sprzedaż, m. in. rozwinąć grono pewnych Kupujących i zaintrygować nowych, należy bezwarunkowo wybrać sposób reklamy. Korporacje, jakie potrafią stracić o wiele więcej pieniędzy, będą umieszczały spoty reklamowe na ogromnych telebimach albo rekomendować własne wyroby w TV. W jaki sposób naprawdę prezentuje się sprawa z ekranami LED? Czy wynajem ekranów stał się istotnie taki dochodowy? W jaki sposób ma się sprawa z telebimami od strony technicznej? Co uczynić, by po dłuższym okresie (przykładowo po kilku latach) emitował reklamy jak nowy? Ogólnie rzecz ujmując nie da się skrótowo odpowiedzieć na wszystkie pytania, gdyż pewne rzeczy znają jedynie osoby bardzo dobrze znające branżę.

Planując kupno albo wynajem ekranów LED, należy zerknąć na co najmniej kilka istotnych spraw, jakie mają znaczny wpływ na jego działanie po dłuższym czasie. Absolutnie nie chodzi tylko o wartość i klasę, na które pierwotnie kierują uwagę klienci.

Odmiana diod, z jakich został utworzony telebim

Ów element przesądza o żywotności ekranu, jego jasności oraz… cenie. Wyświetlacze diodowe niewiarygodnie tanie są najczęściej zbudowane z chińskich diod, które mają wysoce małą przejrzystość oraz mogą przynosić wiele kłopotów w czasie pielęgnacji. Ponadto wielokrotnie można zaobserwować przebarwienia ekranu, które są po prostu nierównością temperatur, jaka występuje w diodach o wielorakich barwach. Dużo bardziej zyskowny jest obecnie wynajem ekranów LED, które są tworzone w Tajwanie. Nie oszukujmy się jednak – najporządniejsze wyświetlacze diodowe są produkowane w Stanach Zjednoczonych oraz Japonii.

Strategia mocowania osobnych diod

Istotne jest też to, czy są przytwierdzane manualnie czy mechanicznie. Jeśli chodzi o diody instalowane ręcznie, musimy mieć na względzie to, że oddzielne diody potrafią ulec uszkodzeniu oraz będą ciemnieć. W rezultacie na ekranie LED będą obserwowalne czarne punkty, a reperacja również nie należy do najwygodniejszych. Diody montowane mechanicznie krótko mówiąc nie spowodują nam tych problemów.

Jasność ekranu LED

W ogóle nie może być zależna od czynników klimatycznych, m in. ciepłoty powietrza albo nasłonecznienia. Jasność rzędu 5.000-7.000 cd jest wystarczająca, by móc puszczać spoty w którychkolwiek warunkach, nawet w czasie intensywnych opadów.

Oprogramowanie do telebimu

Trzeba bezwzględnie zwrócić uwagę na oprogramowanie, przy pomocy jakiego będziemy mieli szansę wnosić poprawki na ekranie LED, a dokładniej transmitować następne treści promocyjne, ustawiać je w wybranej kolejności etc. Doskonale by było, jeśliby ekranem LED można było manewrować zdalnie (więc poprzez Internet). Jednym spośród najlepszych programów jest naturalnie Screen Show przedsiębiorstwa Revolution-Tech. Mamy możliwość podczas jego stosowania przygotowywać faktycznie rozbudowane zestawienia reklam, co zarówno dla firmy podnajmującej ekran LED, jak i dla najemcy, jest niezwykle istotne.

Czy opłaca się kupić ekran LED?

Całość zależy od tego, w jakiej strefie będzie zainstalowany, jaką będzie posiadać wielkość i jakości. Jeśli zapłacimy za chiński ekran LED, wtedy bez wątpienia powinniśmy brać pod uwagę to, że będzie wymagać dużej liczby napraw, a co za tym idzie – sporych wydatków. Ekran LED ma ogromną przewagę nad standardowymi wewnętrznymi nośnikami treści reklamowych, przykładowo billboardami. Inna jest po prostu percepcja obrazu. Konsumenci ogromnie zwracają uwagę na kreatywne treści promocyjne, które interesują podobnie jak filmiki w kinie. Dla niektórych osób cena wynajęcia telebimu może być sumą zaporową, natomiast na montaż powinniśmy posiadać wyjątkowe pozwolenie (nie możemy umieścić omawianego wysokiego obiektu w przypadkowym miejscu). Dobrze jest wspomnieć, że monitory LED absolutnie nie mogą być montowane wertykalnie do ulicy, gdyż rażą wzrok kierowców – są więc ujmowane troszeczkę jak niebezpieczeństwo. Dobrze jest jednak pozyskać bądź pożyczyć świetnej jakości ekran LED, bowiem Kontrahenci w takim przypadku dużo lepiej utrwalają treści promocyjne. Natomiast przedsiębiorstwa dużo lepiej płacą za emisję treści, bowiem oddziałuje to na sprzedaż.

Jeśli jesteś zainteresowany przedstawioną odmianą promocji, kliknij w link mieszczący się w tym miejscu – Wynajem telebimów

Strona używa cookies
Ok