kancelaria adwokacka toruń adwokat odszkodowania prawnik rekompensaty
Ubiegasz się o odszkodowanie? Wybierz profesjonalnego adwokata
25 kwietnia, 2017
dj na wesele dj na wesele warszawa oprawa muzyczna imprez
Oprawa muzyczna wesel – DJ, konferansjer i wodzirej
29 kwietnia, 2017

Kompleksowe usługi filmowania z powietrza

filmy reklamowe z drona spoty reklamowe z drona filmowanie dronem w toruniu

Filmowanie za pomocą drona

Ostatnimi czasy filmowanie dronem stało się bardzo modne z uwagi na to, że gwarantuje sporo korzyści. Głównie – możemy nim filmować poniekąd wszystko. Precyzyjne dyrektywy daje polskie ustawodawstwo, które rąbnięcia utrwalania w pamięci z niedużej odległości twarzy określonych osób (bez zgody nagrywanych). Po drugie – przytoczone filmy i zdjęcia są ważne dla developerów, śledczych, twórców uroczystości sportowych albo producentów rolnych. Kamerowanie ze znacznej wysokości opiera się na świetnym sprzęcie, m.in. aparacie o jakości 4K. Może robić skręty we wszystkie strony i absolutnie nie traci zarazem stabilności. Również przedmiot filmu się nie rozmywa – lecz to pewnie niektórzy utrwalili w pamięci „z zamierzchłych” czasów, kiedy absolutnie nie dało się „kliknąć” czytelnego zdjęcia aparatem fotograficznym umieszczoną w komórce. Swoją drogą – powyższe kłopoty już dawno odeszły w zapomnienie. Filmowanie z powietrza bazuje na ultranowoczesnej technice, która pozwala na opracowywanie niezwykle dokładnych filmików, m. in. rzeźby terenu, co głównie dla właścicieli gospodarstw rolnych ma bardzo duże znaczenie.

Gdzie najlepiej zastosować drona?

Dzięki supernowoczesnym dronom mamy szansę w ekspresowy sposób stworzyć dokumentację dla developerów, którzy chcą posiadać naprawdę najwyższej jakości zdjęcia i wersję filmową różnych posiadłości na sprzedaż. Chcą ponadto, aby na „wynikach” z drona odnalazły się przykładowo dzielnica, w której jest zlokalizowana nieruchomość, drogi szybkiego ruchu lub atrakcje, przykładowo starówka bądź fitness. Bardzo dobrze pokazany artykuł, to lepsza szansa na sprzedaż w atrakcyjnej dla nich cenie. Sporo biur nieruchomości zapewnia filmy z dronów konkretnych posiadłości i materiały 360 stopni. Nabywca ma możliwość więc wnikliwie zapoznać się z tym, co pragnie kupić.

Filmy z drona są niezastąpione w trakcie przygotowania obserwacji technicznych. Z możliwości kręcenia przy pomocy drona mogą korzystać spółki budowlane, zakłady przemysłowe, zarządcy dróg i autostrad, właściciele gruntów rolnych i geodeci. Takie statki powietrzne są w stanie kamerować obiekty rozpościerające się na sporej przestrzeni, przykładowo gazociągi. Statki powietrzne pilotowane zdalnie są zaopatrzone w kamerę termowizyjną, jaka nieprzerwanie monitoruje braki ciepła (jeśli chodzi o elektrociepłownię).

Właściciele gospodarstw rolnych również nie powinni narzekać, gdyż oczywiście za pomocą dronów mogą szczegółowo rozplanować moment zbiorów i udoskonalić wzbogacanie gleby. Filmy z powietrza są nieodzowne podczas wycinania dużej ilości drzew oraz w czasie kontrolowania liczby sadzonek.

Wszelkie imprezy sportowe, transmisje z najróżniejszych widowisk na żywo, chrzciny, śluby, imprezy muzyczne – mają sposobność pojawić się w obiektywie kamery bezzałogowego statku powietrznego. Z całkowicie innej pozycji, zatem ze znacznej wysokości. Opracowywanie niebanalnych fotografii z drona jest propozycją głównie dla nowożeńców i przybyłych gości, którzy pragną zrobić dla nich coś wyjątkowego w tak wyczekiwanym dniu.

Filmy promocyjne z drona

Wszelakie propozycje za pomocą środków masowego przekazu są użyteczne wówczas, kiedy ich efektywność mamy możliwość autentycznie ocenić, m. in. ilością Kupujących korzystających z wypróbowanej usługi bądź biorących wskazany artykuł. Filmy promocyjne z drona z całą pewnością przyciągną starych Konsumentów oraz zachęcą kolejnych. W dzisiejszych czasach absolutnie nie wystarczy już druk broszur, ani sztampowe filmy reklamowe w TV (do których telewidzowie już dawno zdążyli nawyknąć). Pozostaje wszystkich czymś zaskoczyć, zaś statki powietrzne pilotowane zdalnie nadają się do takiego celu idealnie. By przekonać „świeżych” Odbiorców, powinniśmy stworzyć dobry spot reklamowy z drona dotyczący, np. fascynującego punktu do zwiedzenia w regionie. Z propozycji rejestrowania dronem mają możliwość skorzystać kawiarnie, hotele, ośrodki wypoczynkowe oraz zdrowotne, supermarkety oraz firmy przewozowe. A mianowicie wszyscy interesanci, którym zależy na filmowaniu w większej przestrzeni – ogólnie rzecz ujmując nie tylko przepięknej dzikiej przyrody, ale także środków transportu służących do przewożenia towaru na znacznych odległościach. Nasza ojczyzna jest bogaty w wyjątkową architekturę i pierwotną przyrodę, zaś udowodnieniem tej tezy jest to, że w każdym roku pojawiają się tysiące rodzimych oraz zagranicznych urlopowiczów.

Spoty reklamowe dronem mogą być rzetelnie zaaranżowane i gotowe do emitowania, przykładowo w TV albo na ekranach LED. Jeśli chcemy samodzielnie zająć się wykańczaniem wszystkich zdjęć, w tym: wyszukiwaniem najlepszych oraz umieszczaniem ich w odpowiedniej kolejności, wtedy musimy wspomnianą wersję zaplanować z wynajętą firmą na wstępie. A mianowicie, że pragniemy otrzymać surowe ujęcia zdatne do dalszej obróbki.

Zwykle firmy, jakie sprawnie zajmują się konstruowaniem filmików i zdjęć przy pomocy dronów, gwarantują wszechstronne usługi dobrane do indywidualnych pomysłów każdego Klienta, przykładowo zrobienie specjalnego programu z ujęciem wszystkich instrukcji, kadry z lotu ptaka w najwyższej jakości, tło instrumentalne lub indywidualnie opracowana muzyka, a dodatkowo możliwość skonstruowania jednej albo wielu grup językowych do zaprojektowanego filmu. Wszystkie kadry – zatem wszystko to, co było w pamięci drona – mamy możliwość wstawić na przeróżnych nośnikach, np. na dysku przenośnym albo płycie DVD. Dzięki temu mamy szansę w nieograniczony sposób go duplikować, np. dla najbliższych i kolegów.

Jeśli zajęła Cię problematyka realizowania filmów oraz wykonywania fotografii w całkiem inny sposób, wejdź w link obok – Filmowanie dronem – a odkryjesz o wiele więcej ciekawych informacji.

Strona używa cookies
Ok