wyszczuplanie ciała odchudzanie toruń płaski brzuch
Płaski brzuch, czyli jak się odchudzać
2 kwietnia, 2017
wynajem ekranów LED obsługa imprez masowych telebimy wynajem
Wynajem czy zakup ekranu LED?
5 kwietnia, 2017

Gładkie i piękne włosy to marzenie nieskończonej liczby kobiet i mężczyzn, niemniej urzeczywistnienie tej wizji w zdecydowanej części przypadków jest wykluczone, a to z tego względu, że utrzymanie włosów w doskonałej kondycji to kwestia dużego wysiłku i poświęcenia wielu godzin, co dla niektórych jest niewykonalne. Szczęśliwie aktualnie ten problem możemy rozwiązać i to z pomocą wyjątkowego zabiegu fryzjerskiego. Patentem na natychmiastową poprawę stanu włosów są… gorące nożyce.

Gorące nożyce dawniej

Na pewno niektórych zaskoczy szczegół, że kiedyś zabieg podcinania włosów na gorąco wykonywano przy użyciu… płomienia świecy. Z całą pewnością wyniki takich zabiegów fryzjerskich były niesatysfakcjonujące, a podpalanie włosów zazwyczaj kończyło się zupełnym ich spaleniem.

To, że wysoka temperatura wywiera korzystny wpływ na włosy, mamy pojęcie nie od dzisiaj. Już w dawnych zauważono, że dzięki wysokiej temperaturze możliwe jest zamknięcie powłoki włosa, co powoduje, że włos jest zabezpieczony przed niekorzystnymi bodźcami zewnętrznymi i odzyskuje zdrowy blask.

Gorące nożyce współcześnie

Obecnie jak wiadomo nikt nie stosuje zabiegu z podpalaniem aby naprawić wygląd włosów. Tym bardziej że od jakiegoś czasu na rynku dostępne są rewelacyjne gorące nożyczki marki Jaguar Thermocut, które pozwalają natychmiastowo przywrócić zaniedbanym włosom piękny wygląd bez zagrożenia, że ich stan ulegnie pogorszeniu.

Wyjątkowość nożyczek Thermocut

Marka Jaguar Thermocut wymyśliła specjalistyczne gorące nożyce, za sprawą których rezultaty strzyżenia na gorąco są ewidentnie lepsze niż w wypadku zabiegów realizowanych nieprzystosowanymi nożyczkami, które zamiast pomóc włosom, wyłącznie

strzyżenie na gorąco gorącymi nożyczkami fryzjer górny Toruń

Przewaga tych nożyczek jest oczywista – gorące nożyczki Jaguar jako jedyne posiadają najnowocześniejszy system regulacji temperatury nożyc w przedziale od 90 do stu pięćdziesięciu stopni Celsjusza, co powoduje, że fryzjer może dobrać taką temperaturę, która będzie najlepsza dla konkretnego typu włosów, i da najpozytywniejsze efekty podcinania włosów gorącymi nożyczkami.

Rezultaty zabiegu strzyżenia gorącymi nożyczkami

Skracanie włosów gorącymi nożyczkami Jaguar to cechujący się wysokim poziomem bezpieczeństwa oraz skuteczny zabieg polepszający wygląd włosów. Rezultaty cieniowania gorącymi ostrzami są zauważalne już w trakcie zabiegu, ponieważ strzyżone na gorąco łuski włosów pozostają zamknięte. Po zakończonym zabiegu za pomocą gorących nożyczek Jaguar, włosy są chronione przed stratą pierwiastków odżywczych. Charakterystyczna jest dodatkowo zmniejszona podatność włosów na uszkodzenia mechaniczne.

Zalety strzyżenia na gorąco

Zabieg przycinania gorącymi nożycami ma dużo zalet. Tu warto wspomnieć, że jest to zabieg, który zapewnia błyskawiczne, widoczne efekty. Kolejną zaletą jest fakt, że gorące nożyczki mają faktyczny wpływ na polepszenie wyglądu
włosów i warto podkreślić, że jest to stan, który utrzyma się przez znaczny czas, czego nie da się powiedzieć o pozostałych zabiegach fryzjerskich, które tylko z pozoru poprawiają wygląd włosów. W ich wypadku nierzadko jest tak, że szybko po umyciu głowy, włosy znów wyglądają nieszczególnie, są zniszczone i nie błyszczą się. I jeszcze jedna zaleta – gorące nożyczki likwidują problem sterczących końcówek, ponieważ zabezpieczają one strukturę włosa, dzięki czemu nie są one podatne na niekorzystne następstwa czynników środowiskowych.

Czy gorące nożyczki są bezpieczne?

Gorące nożyczki kojarzą się niektórym osobom z rozgrzanymi do granic możliwości ostrzami, które mogą zniszczyć włosy. W przypadku technologii użytej w gorących nożycach Thermocut nie ma niebezpieczeństwa, że włosy zostaną spalone. Nie jest także realne, żeby gorące nożyczki zostawiły poparzenia na skórze zarówno klienta jak i samego fryzjera, bo firma Jaguar jeszcze przypilnowała tego, by ich gorące nożyczki zostały dobrze pokryte termopowłoką niewrażliwą na znaczne temperatury.

Ile czasu trwa zabieg gorącymi nożycami?

Zabieg wykonany gorącymi nożyczkami trwa kilka minut dłużej niż tradycyjne strzyżenie włosów. Jest to spowodowane tym, że dobre zrealizowanie zabiegu gorącymi nożyczkami wymaga od stylisty fryzur w pierwszej kolejności przygotowania. Należy pamiętać, że przed przystąpieniem do zabiegu strzyżenia gorącymi nożyczkami, stylista fryzur musi zrobić ocenę włosów, dzięki czemu może on wybrać optymalną temperaturę, która da najdoskonalsze efekty. Samo strzyżenie musi być zrealizowane z jak najlepszą starannością, by poprawa stanu włosów była całościowa.

Strzyżenie na gorąco powinno być wykonywane przez doświadczonego fryzjera

Trzeba natomiast podkreślić, że zabieg obcinania gorącymi nożyczkami da spektakularne efekty jedynie wtedy, gdy zostanie on wykonany przez fachowego fryzjera, który bezbłędnie potrafi wybrać dobrą temperaturę ostrzy przystosowaną do indywidualnego stanu. Ponadto stylista fryzur wykonujący zabieg gorącymi nożyczkami musi również fachowo strzyc włosy. Dlatego zabieg strzyżenia na gorąco powinien realizować tylko znający się na swoim fachu fryzjer.

W którym toruńskim studio stylizacji fryzur znajdziesz gorące nożyczki?

Gorące nożyczki Thermocut to nowość na rynku, stąd też niewiele salonów fryzjerskich zapewnia zabieg strzyżenia na gorąco. Przykładowo w mieście Toruń wyłącznie jeden salon fryzjerski proponuje strzyżenie włosów z wykorzystaniem nowoczesnych gorących nożyczek Thermocut.

Mapa salonu fryzjerskiego, w którym sprawdzisz strzyżenie na gorąco:
Fryzjer Górny Studio, ul. Żółkiewskiego 15, Toruń.

Mieszkasz w Toruniu i chcesz wykonać strzyżenie gorącymi nożycami na swoich włosach? Sprawdź rekomendowane studio stylizacji fryzur. Kliknij w link: Strzyżenie na gorąco.

Strona używa cookies
Ok