Okna PCV - Producent okien PCV - Okna pasywne - Okna Benmar
Które okna będą dla Ciebie odpowiednie?
19 marca, 2013
Profesjonalne kursy jazdy defensywnej
18 kwietnia, 2015

W dzisiejszych czasach zwracamy co raz większą uwagę na bezpieczeństwo na drogach. Chcemy jeździć pewniej, dynamiczniej, zachowując przy tym rozwagę i odpowiedzialność. Jeździć bezpiecznie nie oznacza jeździć wolniej. Nic bardziej mylnego. Bezpieczna jazda to przede wszystkim umiejętność, którą nabywa się wraz z doświadczeniem i przejechanymi w trasie kilometrami. Jeździć bezpiecznie to znaczy prowadzić samochód ta, aby jak najkorzystniej wykorzystać nowoczesne systemy hamowania i możliwości techniczne pojazdu. Niestety możliwości praktycznej nauki jazdy są na co dzień nie wielkie. Jednak co raz większa liczba szkół jazdy, takich jak nasza, oferuje specjalistyczne szkolenia bezpiecznej jazdy, podczas których ,w łatwy i przyjemny sposób, dowiesz się jak jeździć lepiej.

Kurs jazdy defensywnej

Kurs jazdy defensywnej to jedno z szkoleń proponowanych przez nas w ramach nauki bezpiecznej jazdy. Jazda defensywna to w głównej mierze unikanie zagrożeń na drodze, poprzez właściwe dostosowanie reakcji do danego bodźca. Na szkoleniu nauczymy Cię jak wykorzystywać techniczne aspekty Twojego samochodu, aby podwyższyć poziom bezpieczeństwa na drodze. Pokażemy Ci jak przewidywać zagrożenia i reakcje innych osób, zanim dojdzie do wypadku. Zrozumiesz także jaki wpływ na styl jazdy ma pogoda i jak wyprowadzać auto z poślizgu na zakręcie. Wskażemy Ci także, jak zachowywać się po wypadku drogowym i jak zabezpieczać zdrowie i życie innych uczestników ruchu. Szkolenie jazdy defensywnej wdraża pozytywne zachowania na drodze i wykształca wyobraźnię kierowców. To jedno z najbardziej pożytecznych szkoleń, w szczególności dla osób, które pełnią funkcję kierowcy i codziennie spotykają się z różnymi typami zagrożeń w ruchu.

Szkolenie jazdy ekonomicznej

Oprócz bezpieczeństwa na drodze istotny jest także ekonomiczny i ergonomiczny styl jazdy. Eko jazda to nie tylko trend. To w głównej mierze efektywny sposób na generowanie oszczędności. Bijące na alarm statystyki wskazujące na poziom emisji spalin i badania dotyczące chorób spowodowanych zanieczyszczeniem powietrza otwierają oczy nam wszystkim. Co raz więcej kierowców przekonuje się do ekonomicznego stylu jazdy, który nie tylko chroni środowisko naturalne, ale także nie obciąża portfela. Zasady ekonomicznej jazdy poznasz w teorii i w praktyce w trakcie organizowanego przez naszą szkołę jazdy kursu ekonomicznej jazdy. Podczas szkolenia zobaczysz jak optymalnie wykorzystać mechanizmy samochodu, aby płacić mniej za paliwo. Z nami zdobędziesz wiedzę jak przekładać biegi, nowocześnie hamować, dobrać prędkość do danych warunków atmosferycznych i jak przewidywać postępowanie innych kierowców przy jednoczesnym uwzględnieniu teorii jazdy ekonomicznej. Kurs jazdy ekonomicznej to idealna okazja na poprawę swoich kwalifikacji. Jest on adresowany w szczególności do osób zatrudnionych w spedycji, ale również do osób prywatnych, które poszukują większych oszczędności na spalaniu paliwa i eksploatacji samochodu.

Kurs z zagrożeń w ruchu drogowym

Szkolenie z zagrożeń w ruchu drogowym od 2016 roku będzie obowiązkowe dla osób zaczynających swoją przygodę z samochodem. Jest to także idealna szansa dla kierowców z bogatym doświadczeniem, którzy chcą zdobyć jeszcze lepsze kwalifikacje. Dlaczego kurs z zagrożeń w ruchu drogowym jest tak ważny? Ponieważ powiększa się liczba wypadków w ruchu drogowym, które spowodowane są brakiem wyobraźni i niedostosowanie prędkości do stanu nawierzchni jezdni. Wiadomo, że od świeżego kierowcy nie można spodziewać się zachowań na poziomie kierowcy z bogatym doświadczeniem. Tym bardziej ważne jest kształtowanie świadomości tych kierowców o przyczynach i skutkach wypadków. Szkolenie z ryzyka w ruchu drogowych przewiduje omówienie takich zagadnień jak przyczyny i skutki wypadków w ruchu drogowym, pierwsza pomoc przedmedyczna, ocena ryzyka na drodze i psychologiczne reakcje w trakcie prowadzenia samochodu. W trakcie ćwiczeń praktycznych koncentrujemy się na manewrach samochodowych, które pozwalają unikać wypadku na drodze. Przewidziane są również zajęcia na płycie poślizgowej i w symulatorze jazdy w warunkach specjalnych. To praktyczne szkolenie zwiększy Twoją pewność siebie i sprawi, że będziesz lepszym kierowcom.

Szkolenia bezpiecznej jazdy – dla kogo?

Tak naprawdę w szkoleniu bezpiecznej jazdy może wciąć udział każdy kierowca. Wystarczą jedynie chęci, dobre samopoczucie i brak strachu przed nowym wyzwaniem. Kurs bezpiecznej jazdy organizowany jest na naszych samochodach, aczkolwiek istnieje możliwość nauki na własnym pojeździe. W szczególności rekomendujemy ten kurs właścicielom dużych firm transportowych, którzy chcą zadbać o efektywną pracę i bezpieczeństwo swoich pracowników. Aby wciąć udział w szkoleniu wystarczy posiadać prawo jazdy w danej kategorii. Wykłady i ćwiczenia odbywają się w naszej szkole jazdy w Toruniu. Cena szkolenia bezpiecznej jazdy ustalana jest indywidualnie z każdą grupą. Możemy zapewnić Wam miłą obsługę, konkurencyjne ceny i skuteczne metody nauczania.

Szkolenie bezpiecznej jazdy to znakomity prezent dla Ciebie, jak i Twoich bliskich. W naszej szkole każde szkolenie organizowane jest z uwzględnieniem nowoczesnych teorii związanych z stylem jazdy. Jako doświadczona szkoła jazdy staramy się wpływać na kształt świadomości i wyobraźni kierowców. Naszym celem jest poprawa kultury jazdy i pokazywanie granic, których przekroczenie może być przyczyną wypadku. W naszym zespole zatrudnieni są jedni z najlepszych ekspertów w kraju, którzy bardzo mocno angażują się w rozpowszechnianiu idei bezpiecznej jazdy. To oni sprawiają, że jesteśmy niezwykle skuteczni i świetnie zorganizowani. Nasz ośrodek doskonalenia techniki jazdy to miejsce w którym nauczysz się jeździć bezpiecznej.

Kurs bezpiecznej jazdy – atrakcyjne ceny i wysoka skuteczność

Strona używa cookies
Ok