Gdansk Taxi - Transport z lotniska - Airport Gdansk - Gdansk Shuttle
Jak zwiedzać Gdańsk? Poznaj najlepsze opcje transportu
30 sierpnia, 2016
Escape room - Escape room Toruń - Dom Kłódek Toruń
Masz tylko godzinę, aby znaleźć klucz!
8 września, 2016

Skorzystaj z oferty wyjątkowych dywanów w nowoczesnym stylu

Dywany wełniane dziecięce nowoczesne oferta sklepu

Techniki tworzenia dywanów nowoczesnych – Fryz, Heat-Set, BCF oraz „sznurkowa”

Obecnie posiadamy pełen przekrój nowoczesnych dywanów, które są tworzone za pomocą takich procedur, jak: Fryz, Heat-Set, Sznurkowe oraz BCF. Dywany nowoczesne pierwszego rodzaju są wyprodukowane z wysublimowanej przędzy polipropylenowej, ponadto stabilizowanej cieplnie. Taka przędza składa się z dwóch scalonych ze sobą nitek. Na finalnym etapie prac fryzuje się je, zaś runo redukuje manualnie. W kolekcji odnajdą Państwo, m. in. dywany: Rumba, Lotus, AVATAR, Natural, Antic, Kolibri, ECO czy Samba. Gabaryt modernistycznego dywanu rodzaju Fryz może sięgać od 67×67 cm do 280×370 cm. Drugi typ dywanów niestereotypowych uszyty jest w technologii heat-set, dzięki czemu przypominają dywany wełniane. Tworzone są w Turcji, dlatego wyróżniają się pierwszorzędną jakością i rozmaitym wzornictwem. Można wybierać spośród tych, o układach tradycyjnych, jak i tych z powycinanymi wzorami. Aktualnie posiadamy w ofercie kolekcje: Pagoda, Magnolia, LOFT, STANDARD, POPULER oraz MANGO. Niepowtarzalną fakturą oraz niespotykaną solidnością charakteryzują się nowomodne dywany sznurkowe. Plecione są poziomo, dzięki czemu są odporne na intensywne użytkowanie. Poza tym są komfortowe nietrudne w oczyszczaniu i co znaczące – nadają się dla osób posiadających zwierzęta. Dywany BCF są otrzymywane z wykorzystaniem urządzeń Inaczej nazywa się je jako „dywany strzyżone”. Charakteryzują się się gustownymi wybarwieniami i dużą solidnością na wycieranie. Zasadniczym półfabrykatem, z jakiego wytwarza się takie dywany, jest polipropylen.

Ciekawe dywany dziecięce, które umilą każdą chwilę spędzoną na podłodze

W naszej propozycji nie może zbraknąć dywanów dla najmłodszych, które mają wypełniać dwie funkcje – być wyjątkowym wystrojem alkowy oraz wychowywać. Stąd dywany dla dzieci dostępne są w różnych wariacjach kolorystycznych, posiadają „namalowane” postaci z bajek, a w wariantach wychowawczych – gry planszowe, drogi, domek, a także puzzle. Wszystkie są konstruowane zgodnie z kryteriami wyrabiania dywanów dla dzieci. Dlatego posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa. Aktualnie posiadamy kolekcje: JUPPI, Funky oraz SONIC KIDS COLLECTION. Dywany dla dzieci JUPPI wyróżnia wykorzystanie głębokich, żywych, rozmaitych kolorów. Pojedyncze dywany mogą przedstawiać zamek, drogę w mieście, odciski palców, drogę skonstruowaną z kredek bądź grafiki abstrakcyjne. Dziecięce dywany FUNKY to na przykład dywany z obrazami artystycznymi i bajkowe postacie. Jeśli chodzi o dywany z rodzaju SONIC, można wybrać dywan z motywem roślinnym, z samochodem wyścigowym, w motylki albo z jezdnią. Dywany dla dzieci są znakomitą opcją w odniesieniu do pozostałych, domowych rozrywek. Dzięki nim Państwa pociecha z pewnością nie będzie się nudzić!

Dywany wełniane – podaruj sobie odrobinę luksusu

Przedstawiamy Państwu najwybitniejszej jakości dywany wełniane, które mają szerokie zastosowanie nie tylko w sypialniach u osób z odmiennego typu alergiami. Świetnie korespondują z wieloma miejscami, bowiem posiadają modernistyczne wzornictwo oraz płynne, naturalne, pogodne odcienie. Dokonywać wyboru można pośród takich kolekcji, jak: Angella MAGIC, Angella NATURAL, Angella ALABASTER, Angella FOLK, Angella ISFAHAN, Angella AGNUS. Dywany wełniane Angella MAGIC wyprodukowane są ze 100% owczej wełny, w rezultacie będzie odpowiedni właściwie do któregokolwiek mieszkania. Owcza wełna jest delikatna, miła w dotyku i zapewnia ciepło. Nie musicie Państwo zatem obawiać się w chłodne, bądź zimne dni, mało komfortowego uczucia dywanu pod nogami w jesienny ranek. Runo posiada grubość 7 mm i jest nieczułe na ścieranie i proste w utrzymaniu czystości. Dywany tego typu wykonywane są przez rodzimego (dokładnie białostockiego) wytwórcy – Angella S. A. Co niezmiernie istotne – są nieczułe na działanie promieni słonecznych. Dywany wełniane Angella NATURAL są uzyskiwane z niebarwionej wełny owczej, zaś barwa bazuje na akcentach słonecznych, naturalnych – brązu oraz szarości. Angella ALABASTER to dywany wełniane, które są otrzymywane ze 100% wełny Nowozelandzkiej oraz charakteryzują się nadzwyczaj modnymi odcieniami. Uatrakcyjnią każde współczesne mieszkanie. Angella FOLK to dywany plecione mechanicznie korzystając z technologii Axminster. Zostały wyróżnione i nagrodzone na wielu renomowanych wystawach oraz targach międzynarodowych. W ich składzie jest 80% wełny oraz 20 % poliamidu. Każdy model z tej kolekcji odróżnia się tradycyjnym, etnicznym stylem. Dywany wełniane Angella ISFAHAN uformowane zostały w 100% z autentycznej wełny przy wykorzystaniu metody wyplatania Wilton. Wysokość podszycia mierzy 8 mm, a ciężar jednego metra kwadratowego – 2500 g. Ta kolekcja cechuje się: preparacją antymolową, imponującym osłabianiem hałasów w pomieszczeniach i jest szczególnie odporny na zapalenie. Posiada certyfikat Państwowego Zakładu Higieny. Natomiast dywany Angella AGNUS posiadają styl znany od lat. Wykonane zostały w 100% z wełny pochodzenia naturalnego bez dodatku barwników.

Zapraszamy do sklepu internetowego: Dywany dziecięce

Strona używa cookies
Ok