Siatka rolnicza - Siatka do balotów - Siatka do owijarek - Benmar
Siatka do owijarek – nowoczesne technologie dla polskich rolników
26 sierpnia, 2016
Dywany wełniane dziecięce nowoczesne oferta sklepu
Skorzystaj z oferty wyjątkowych dywanów w nowoczesnym stylu
7 września, 2016

Chcesz przyjechać za jakiś czas Gdańska? To piękne miasto, z fascynującą historią, ściąga co roku wielu turystów, co niezwykle często sprawia nie małe problemy komunikacyjne. W godzinach szczytu transport z lotniska to nie lada wyzwanie, nie wspominając już o szybkim dojechaniu na starówkę. Czas biegnie do przodu a przecież podczas podróży pragniemy zobaczyć jak najwięcej. Co tu uczynić, by sprytnie ominąć korki i nie wydać zbyt wielu pieniędzy? Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka porad jak podróżować po Gdańsku i okolicach bez żadnego stresu.

Citybreak, co dosłownie oznacza ,weekendowa ucieczka do miasta to jeden z najnowszych trendów w podróżowaniu. Obecnie, bardzo dużo ludzi chce wyjechać na weekend z domu stąd też decyduje się na wyjazd do innego miasta. Niedrogie linie lotnicze oferują tanie bilety do najpiękniejszych miast Europie, dzięki czemu każdy z nas jest w stanie błyskawicznie dolecieć do dowolnego miejsca i cieszyć się urokami podróży. Gdańsk, będąc jednym z z najbardziej znanych miast w Polsce, jest co rocznie szeroko oblegany przez krajowych, jak i zagranicznych turystów. Urok zwiedzania pryska, kiedy stać w korkach, lub oczekujemy na spóźniający się autobus. Jak temu zapobiec? Takie pytanie pada z ust wielu złych zwiedzających. My jednak posiadamy wygodne wyjścia z tego problemu.

Wsiądź do taksówki nie byle jakiej

Naturalnie, taxi to jedno z najdoskonalszych rozwiązań dla osób oczekujących na transport z lotniska, jak i dla tych, których goni czas. Każdy doświadczony taksówkarz wie, co zrobić by ominąć wszelakie korki na głównych ulicach miasta. Siedząc wygodnie w klimatyzowanej taksówce, ekspresowo dojedziesz do wskazanego przez Ciebie celu, bezwzględnie na to czy będzie to Oceanarium w Gdyni, czy Jarmark Dominikański w Gdańsku. My, możemy Wam polecić taxi Gdańsk Shuttle, które wyposażone są w foteliki dla dzieci, bezprzewodowy internet i pojemny bagażnik, który pomieści dosłownie wszystko. Firma ta organizuje również kompletne wycieczki po Gdańsku i po okolicach, co zaświadcza o jej nowoczesnym podejściu do usług przewozowych. Zapewniamy, że taryfa opłat nie jest większa niż w innych firmach przewozowych, uzyskując w dodatku konkretne wskazówki turystyczne i doskonałej jakości obsługę.

Wypożycz rower i oszczędzaj

Trzeba to stwierdzić głośno – rowery chyba jeszcze nigdy nie były tak popularne jak dziś. W ważniejszych miastach z łatwością można znaleźć systemy miejskich rowerów. Wypożyczenie rowerów miejskich zajmuje kilka sekund i nie rujnuje naszych portfeli. Rower możemy zwrócić w którymkolwiek miejscu, co powoduje, że co raz więcej turystów zwiedza miasta korzystając z dwukołowców. System miejskich rowerów Nextbike działa też w Trójmieście Wystarczy się zarejestrować na ich stronie, doładować swoje konto i po prostu wypożyczyć dowolny rower. Pierwsze 20 minut jazdy jest darmowe. Dalej płacimy zaledwie 1 zł za 1 godzinę wypożyczenia. Druga godzina kosztuje 3 złote, a każda następująca 4. Należy tylko pamiętać, że nie wolno wynajmować roweru dłużej niż 12 godzin jednego dnia, ponieważ zagraża to karą finansową. Jeśli nie lubisz siedzieć w miejscu turystą rower miejski to idealne rozwiązanie dla Ciebie.

SKM – nowoczesna komunikacja w Gdańsku

Gdańsk, to wyjątkowe miasto gdzie oprócz taxi oferujących atrakcyjne wycieczki, istnieje także szybka kolejka miejska. SKM to nazwa którą znają wszyscy, którzy kiedykolwiek choć raz odwiedzali Trójmiasto. Ekspresowe pociągi kursują codziennie, od rana do wieczora na trasie Gdańsk – Gdynia, zapewniając korzystającym komfort i lekkość podróżowania. Kolejki działają regularnie i dojeżdżają w okolice najbardziej popularnych miejsc turystycznych, jak i handlowych. Bilet na 6 przystanków to koszt tylko 3 zł, co sprawia, że SKM to znakomite wyjście dla osób, które cenią swój czas i oszczędności. Z SKM dojedziesz tam gdzie chcesz, w nadzwyczaj krótkim czasie.

Taxi Gdańsk, SKM, czy może rower miejski? Wybierz coś do Ciebie. Każda z tych opcji umożliwia szybki dojazd w wskazane miejsce, bez potrzeby stania w korkach. A przecież wybierając się na krótkie zwiedzanie, nie chcemy marnować ani jednej minuty. Sprytny turysta zazwyczaj znajdzie jakieś opcjonalne rozwiązanie. W Gdańsku czekają na Ciebie nie tylko interesujące zabytki. Dobrze zagospodarowana plaża, dobre kawiarnie i atrakcje dla najmłodszych, to coś na co czekają zwiedzający. W Gdańsku nie będziesz się nudzić.

Gdańsk Shuttle, to firma która wykonuje usługi transportowe powiązane z zwiedzaniem. Ta nowatorska forma podróży większym zainteresowaniem ze strony turystów. Na stronie firmy możemy łatwo zarezerwować daną wycieczkę. Oferowanych opcji jest mnóstwo – od zwiedzania atrakcji Gdańska po wycieczkę na zamek w Malborku. Firma zapewnia całościową organizację wypraw, wraz z rezerwacją obowiązkowych biletów wejściowych. Prowadzący w trakcie jazdy taksówką, przedstawiają nam historię odwiedzanych zabytków. Taxi Gdańsk, to zestawienie przyjemnego z pożytecznym. Niskie ceny za transport i wygodne pojazdy to coś co cechuje tą firmę. Zapraszamy na stronę internetową po więcej informacji: airport gdansk.

Strona używa cookies
Ok