Tłumacz przysięgły angielskigo Tłumaczenia polsko-angielskie i angielsko-polskie
Tłumaczenia polsko angielskie
10 grudnia, 2016
tłumacz bydgoszcz
Komu zlecić tłumaczenie dokumentów?
15 grudnia, 2016

Witaminy i minerały są szczególnie istotne dla należytego funkcjonowania organizmu człowieka Awitaminoza , bowiem tak odmiennie oznacza się deficyt witamin w organizmie, może zmierzać do tak znacznych schorzeń i dolegliwości jak zespół suchego oka, rogowacenie skóry, bóle stawów bądź wypadanie włosów. Dużo poważniejszymi skutkami deficytu witamin i minerałów są dolegliwości zębów, zaburzenia narządów płciowych, a nawet opóźnienie wzrostu czy słaba krzepliwość krwi. Bez odpowiedniej diety nasze ciało zaczyna po prostu szwankować.

Mechaniczne przetwarzanie jedzenia i wprowadzanie sztucznych substancji konserwujących przyczyniło się do do zmniejszenia się składników odżywczych w konsumowanych przez nas artykułach. Znawcy twierdzą, że obecnie jabłka maja względnie 60% mniej witaminy e, aniżeli te uprawiane 20 lat temu. Analogicznie jest z pozostałymi produktami. Znaczy to, po prostu tyle, że konsumując nawet najbardziej jakościowe artykuły dostarczamy sobie zbyt niską ilość witamin i minerałów. Jak więc chronić się przed niską zawartością składników odżywczych w codziennym jadłospisie? Na pomoc przychodzą nam suplementy diety, które zasilają braki witamin, pomagają schudnąć i dodatkowo eliminują takie bakterie jak chociażby Helicobacter Pylori. Preparaty takie jak Pyloxim, czy Power Si krzem organiczny, to substancje, które dobrze jest trzymać w swojej kuchennej apteczce.

Jak uchronić się przed niedoborem krzemu, witaminy D i witaminy B12?

Z upływem wieku tracimy co raz więcej elementów odżywczych wskazanych do właściwego funkcjonowania. Aczkolwiek proces starzenia się organizmu nie jest jedynym czynnikiem braku witamin i minerałów. Życie w stresie, niewłaściwa dieta, a nawet przeciętne uprawianie sportów mogą przyczynić się do utraty istotnych dla naszego zdrowia składników. Krzem, witamina D i witamina B12 to składniki odżywcze niezwykle ważne dla ludzkiego organizmu. Ilość krzemu rzeczywiście redukuje się wespół z upływem lat. Niedostatki tego minerału mogą powodować problemy kości i stawów, nadmierne wypadanie włosów, starzenie się i stany zapalne skóry, jak i kruszenie się płytki paznokcia Niestety w efekcie modyfikowania produktów spożywczych zminimalizowano ilość krzemu w żywności. Suplement diety Power Si z krzemem organicznym umożliwia wyrównanie poziomu krzemu w organizmie.

A jak wygląda sytuacja z z witaminami? Testy informują, że ponad połowa Polaków ma niedostatki witaminy D, którą normalnie dostarcza nam słońce. Deficyt witaminy powoduje obniżenie odporności, podwyższenie ryzyka cukrzycy i reumatyzm. Mimo, że jest ona dostępna w tak ochoczo jedzonych przez nas rybach, jak łosoś, tuńczyk czy makrela, dopiero przyjmowanie pigułek z witaminą D w pełni uzupełni jej ubytki. Z kolei witamina B12, która jest opiekunką dobrego samopoczucia, chroni nas przed niedokrwistością, depresją, osłabieniem mięśni, obniżonym ciśnieniem krwi, jak i przed dolegliwościami oczu. Ubytki tej witaminy są zazwyczaj spowodowane przez zbyt niską porcję jedzonego mięsa i nabiału. Stosownie zracjonalizowana dieta i spożywanie witaminy B12 w pastylkach spowoduje, że będziemy radować się świetnym stanem umysłu i ducha na długo.

Jak zwalczać atakujące nas bakterie?

Owszem, poszczególne suplementy diety są w stanie eliminować niekorzystne dla organizmu człowieka bakterie, tak jak na przykład Helicobacter Pylori. Nosicielami wspomnianej bakterii jest w Polsce nawet 80% ludności. Helicobacter jest w stanie wywoływać tak poważny uszczerbek na zdrowiu jak wrzody żołądka, czy rak żołądka. Ta bakteria może być unieszkodliwiona tylko jednym przeciwciałem – immunoglobuliną IgY, dostępną w specyfiku Pyloxim, sprzedawanym także pod nazwą Pylox. Ten suplement diety został sporządzony w Japonii, gdzie realizuje się bardzo specjalistyczne eksperymenty nad eliminowaniem Helicobacter Pylori.

Środek powstaje w bardzo specyficznym procesie. Początkowo podaje się unikatowy antygen do układu krwionośnego wskazanego gatunku kury. Znoszone przez kury jajka zawierają powieloną porcję przeciwciał, które zostają kolejno odseparowane. W taki sposób rodzi się immunoglobulina Y, która po zjedzeniu wnika do do żołądka. Przebywające tam bakterie Helicobacter odrywają się od ścian żołądka i zostają kompletnie unieszkodliwione. Pyloxim to zupełnie naturalny środek i idealne dopełnienie codziennej diety.

Suplementy diety wywierają wpływ nie tylko na nasze zdrowie, ale również na samopoczucie. Wzbogacają niedostatki witamin, pokonują groźne bakterie i pozwalają zgubić zbędne kilogramy. Dziś suplementy diety są odpowiedzią na minimalizującą się ilość witamin i minerałów w produktach jadalnych. Wartości odżywcze w owocach i warzywach są znacznie niższe niż 20 lat temu. Jest to skutkiem nie tylko zmian w środowisku naturalnym ale co najważniejsze chemicznych preparatów do nawożenia roślin używanych w gospodarstwach rolnych. Warzywa i owoce są współcześnie hodowane na masową skalę, co przekłada się na ich właściwości i smak. Jedzenie zdrowych produktów nie uzupełnia dziennego zapotrzebowania na składniki odżywcze. Z tego względu kluczowe jest stosowanie witamin i mikroelementów w formie suplementów diety, by cieszyć się idealnym zdrowiem na długo.

Suplementy Pyloxim i Power Si oferowane są w sklepie online www.medycynanaturalna.pl. Zadbaj o własne zdrowie i dobrą kondycję. Klikając w podany przez nas link odkryjesz wysokiej jakości preparaty dla siebie i swojej rodziny:Krzem organiczny

Strona używa cookies
Ok