siatka na krety siatka przeciwko kretom siatka rabatowa
Siatka zabezpieczająca trawnik przed kretami
24 lutego, 2017
Leczenie nadpotliwości Bydgoszcz Zabiegi leczące nadmierną potliwość Nadpotliwość
Zabiegi leczące nadpotliwość
26 lutego, 2017

Depilacja laserem medycznym

Laseroterapia dla mężczyzn depilacja laserowa dla panów Bydgoszcz

Tradycyjne metody depilacji

Współcześnie nie wyłącznie przedstawicielki płci nadobnej marzą o tym, by mieć niesamowite, sprężyste oraz nieskazitelnie delikatne ciało. Przeważnie zapomina się o takie kwestii, że sporo zewnętrznych firm dostarcza kosmetyki dla panów, w tym cienie do powiek, szminki czy pudry. Panowie mają możliwość wyszukiwać spośród sporej ilości urządzeń przeznaczonych do akcentowania indywidualnej urody. Natomiast co dzieje się w kwestii depilacji? Dżentelmeni, którzy uprawiają charakterystyczne sporty, a właściwie muszą ubierać na siebie typowe ubiory (przykładowo podczas zawodów kolarskich czy podczas pływania), są zmuszeni do epilowania poszczególnych partii sylwetki. Rowerzyści muszą bezwarunkowo golić całe nogi, zaś pływacy – włosy na głowie oraz pierś Z których strategii mają szansę korzystać? Naturalnie ze wszystkich dostępnych na rynku. Sylwetkę muszą golić z wykorzystaniem maszynek na żyletki, plastrów z woskiem i profesjonalnych kosmetyków. Łączy się to jednakże z prawdziwymi przeszkodami. Po pierwsze z czasochłonnością i monotonnym powtarzaniem zaprezentowanej procedury. Czy istnieją inne techniki na zredukowanie niepożądanego owłosienia?

Depilacja laserowa dla mężczyzn

Przedstawicielki płci nadobnej powszechnie zapisują się na zabiegi depilacji laserowej, bowiem ma ona nadzwyczaj wiele walorów. Po pierwsze – po kilku zabiegach nie powinniśmy już zupełnie kłopotać się zbędnym owłosieniem (depilacja laserowa uszkadza je do końca życia). Po drugie – terapia jest całkowicie niezawodny i nie powoduje żadnej bolesności. Po trzecie – nie musimy na niego wydzielać góry pieniędzy (wystarczy ledwo kilka sesji). I ostatnie – chyba najważniejsze – koniec z częstą depilacją. Dlaczego więc nigdy nie mieliby z niej korzystać mężczyźni? Sporo z nich jest zaabsorbowanych ciekawostkami w sprawie mody oraz urody. Nabywają nie wyłącznie sztampowe kremy do pielęgnacji cery, lecz też bardziej luksusowe „specjały”. Wiązką lasera możemy nie jedynie niszczyć nadmierne włosy, ale również uleczać nadmierne wytwarzanie potu. Mężczyźni mają szanse więc uwolnić się od włosów pod pachami, wrastających włosów w obszarach intymnych (z którymi nieraz mają kłopot przedstawicielki płci nadobnej) lub brzydkich włosów z paluchów u stóp. Ci, którzy uskarżają się na obszerne owłosienie na barkach i plecach, również łatwo i skutecznie mają szansę się od niego uwolnić.

Zanim udamy się na zabieg…

Na wstępie musimy bezwarunkowo mieć styczność z fachowcem (kosmetyczką), jaki sprawdzi stan naszej skóry, wskaże jej rodzaj i wykluczy przeciwwskazania. Trudem odbierzemy stosunkowo obszerną listę dotyczącą tego, czego nie można robić przed zabiegiem i z jakim wyprzedzeniem czasowym. Uniwersalne reguły są następujące:

Przed jakimkolwiek zabiegiem powinniśmy starannie przemyć skórę. Nie wolno nakładać na nią żadnych kremów, kremów brązujących i pozostałych kosmetyków. Skóra ewidentnie powinna być ogolona, z wyizolowaniem ograniczonego obszaru. Kosmetyczka przysunie w wybrane miejsce specjalne urządzenie stosowane do weryfikowania właściwości włosów. Skóra niestety nie może być zaczerwieniona albo za bardzo wysuszona. Na 4 tygodnie przed wizytą nie powinno się użytkować agresywnych taktyk usuwania włosków, m in. plastrów z woskiem albo maszynek zasilanych prądem.

O następnych wymaganiach przed wizytą na pewno poinformuje nas kosmetyczka. Każda skóra jest odmienna, posiada szczególne potrzeby oraz musimy wdrażać odmienną pielęgnację. Stąd pozostaje dobrać własności lasera, żeby nie było mocnych dotkliwych konsekwencji, m in. poparzeń. Realizuje się to za sprawą urządzenia Skintel. Czyta ono stan aktywnej melaniny w naskórku oraz na tej podstawie typuje moc lasera. W trakcie epilacji mamy szansę się poczuć komfortowo, ponieważ absolutnie nie ma jakiegokolwiek niebezpieczeństwa, iż powstaną nieestetyczne ślady czy kolejne defekty.

Możemy zrobić zabieg epilacji laserowej na brązowej skórze

Całokształt jest uzależnione od tego, z jakiego konkretnie urządzenia będzie korzystał określony kosmetolog. Epilacja śniadej skóry jest możliwa od dłuższego czasu dzięki prekursorskiemu laserowi Palomar Vectus. Siła lasera jest dopasowywana jednostkowo, a do skóry na wstępie przystawia się część pomiarową. Zagrożenie oparzeń z pewnością absolutnie nie istnieje. Możemy w takim przypadku umówić się na konsultację do kosmetologa w każdym czasie. Śniada cera jest problemem w przypadku przeróżnych narzędzi, które nie są tak wydajne i czerpią z starodawnej metody likwidowania zbędnego owłosienia.

Depilacja z użyciem lasera jest niewątpliwie znakomitym planem dla wszystkich przedstawicieli silnej płci, jacy pragną uwolnić się od nadmiernego owłosienia z z torsu albo okolic zgięcia pleców. Dziś zwraca się uwagę na bowiem komfort egzystowania. Jeżeli coś nas irytuje, natomiast zredukowanie „rzeczonego czegoś” nie ma jakichkolwiek szkodliwych rezultatów zdrowotnych, można się na to bez nerwów zdecydować. Jeżeli chcesz poczytać więcej o tym zabiegu, kliknij w owy odsyłacz – Depilacja laserowa Toruń

Strona używa cookies
Ok