Projektowanie ogrodów z pasją
14 maja, 2016
Siatka do owijania palet - Siatka do owijarek - Kaptury foliowe
Wytrzymała siatka do owijania palet
25 lipca, 2016

Przy podejmowaniu decyzji istotne jest najczęściej pierwsze wrażenie. Atrakcyjny produkt przyciąga skuteczniej, dlatego też dla przedsiębiorców ważna jest estetyka wykonania i kreatywność. Właściwie dopasowane kolory i nieszablonowy pomysł, to dwa elementy, które powodują, że dana rzecz zapada w pamięci konsumentów. Dla nas, jako doświadczonych grafików, istotne jest, aby każdy projekt graficzny był unikatowy i miał to coś, co powoduje, że staje się on bezkonkurencyjny. W naszym studiu graficznym tworzymy loga jak i logotypy. Tworzymy oryginalne ulotki, plakaty, katalogi i wizytówki. Zajmujemy się także projektowaniem stron internetowych dostarczając innowacyjne rozwiązania graficzne i niestandardowe pomysły na identyfikację wizualną Twojej firmy.

Usługi graficzne na wysokim poziomie

Nasze studio graficzne to miejsce w którym tworzą się niepowtarzalne pomysły i wyjątkowe projekty graficzne. To także tutaj dostarczamy rzetelne usługi graficzne. Od logo dla Twojej firmy, przez kompleksowe katalogi reklamowe, a kończąc na grafice na strony internetowe. Dla nas nie liczy się to na czym polega Twoja działalność – mamy idealne pomysły dla każdego. Mówimy „nie” dla tradycyjnych modeli. Zawsze staramy się, aby projekty graficzne tworzone dla naszych Kontrahentów były atrakcyjne, wyjątkowe i przykuwające uwagę. Ma za nimi przemawiać olbrzymia siła perswazji i dobre wyczucie stylu. Zapraszamy zatem wszystkich tych, dla których wzory graficzne są ważne.

Identyfikacja wizualna dla Twojej firmy

Kreowanie marki rozpoczyna się na etapie komunikacji z Klientem. Od nastawienia przedsiębiorcy do kwestii obsługi Klienta zależy nie tylko jego przyszły sukces, ale także znaczenie przedsiębiorstwa. Każda ceniąca się marka wykorzystuje identyfikację wizualną, która buduje tożsamość firmy i wpływa na kojarzenie firmy przez Klientów. Identyfikacja wizualna to w głównej mierze logo, które firma rozmieszcza wszędzie – w internecie, w mediach, a także w reklamie. Z takiego względu musi być ono charakterystyczne i niestandardowe, aby potencjalni Klienci utożsamiali je tylko z poszczególną marką. Znaczący jest dobór czcionki, styl liter i kolorystyka, odwołująca się do określonej działalności. Logo firmy drukuje się na opakowaniach, na broszurach i na gadżetach reklamowych, co powoduje, że ranga firmy wzrasta, analogicznie jak zyski. W ten sposób firma komunikuje się z Klientami i kształtuje relacje, nie używając praktycznie żadnych słów.

Nasza pracownia graficzna zajmuje się projektowaniem identyfikacji wizualnej firm. Cały proces rozpoczynamy od zaprojektowania oryginalnego logo, które będzie twarzą danej marki. Tworzymy także projekty wizytówek, ulotek, plakatów, opakowań i folderów. Zagwarantujemy Twojej firmie większą popularność za pomocą interesującej grafiki.

Projektowanie stron www

Internet to narzędzie o szerokich możliwościach. Reklama, sprzedaż, komunikacja – wszystko na wyciągnięcie ręki i to zaledwie w niewielu krokach. Jednakże, aby zaistnieć w wirtualnym świecie, każda firma| potrzebuje oryginalnej strony internetowej, która będzie wyróżniała ją dla poszukujących danych usług internautów. W naszej pracowni graficznej powstają wyjątkowe projekty stron www w oparciu o innowacyjne narzędzia graficzne i niekonwencjonalne pomysły. Stawiamy na praktycznekoncepcje i wsłuchujemy się w potrzeby naszych Klientów. Projektowane przez nas witryny są wysoce funkcjonalne i niesamowicie estetyczne. Nie zabieranym nikomu pomysłów, ani nie korzystamy z gotowych wzorców. każdy projekt wykonywany jest indywidualnie, co zapewnia oryginalne rezultaty. Z nami Twoja strona będzie się wyróżniać.

Poznaj nas lepiej – krótka historia naszego studia graficznego

Pomimo, że na toruńskim rynku działamy od niedawna, to na koncie mamy już wiele sukcesów. Zaraz po ukończeniu studiów grafiki komputerowej zdecydowaliśmy się na otwarcie nowoczesnej pracowni graficznej, która będzie spełniała wszelkie oczekiwania Klientów. Rozpoczęliśmy współpracę z przedsiębiorstwem Macaroni, sklepem odzieżowym CNCPT Concept Store, a także z Uniwersytetem Mikołaja Kopernika. To był dla nas wielki krok do przodu i możliwość na zdobycie ciekawego doświadczenia. Nadal uczymy się i badamy branżę graficzną, co pozwala nam na używanie nowatorskich trendów w naszej pracy. Dla naszej firmy, to właśnie ta świeżość w podejściu do projektów okazała się strzałem w dziesiątkę. Dziś jesteśmy otwarci na nowe wyzwania. Mimo, że realizujemy wiele projektów, znajdziemy czas dla każdego Klienta. Szczególnie dla Ciebie.

Burashi Studio oferuje atrakcyjne projekty graficzne. Naszą specjalizacją jest projektowanie logotypów, materiałów reklamowych i grafiki internetowej. Tworzymy projekty związane z identyfikacją wizualną i stronami www. Korzystamy jedynie z własnych pomysłów, co powoduje, że nasze projekty to gwarancja nieszablonowości. Niepowtarzalny styl i wyczucie smaku, to dwie cechy, które okryją Państwo w każdym naszym projekcie. Każdy jest mile widziany w naszej nowoczesnej pracowni graficznej, w której jakość tworzymy przy pomocy obrazu.

 

Strona używa cookies
Ok