projektowanie loga Toruń logotypy layout na strone
Projektowanie interesujących plakatów
8 czerwca, 2016
Projektowanie instalacji c.o. – jaki system wybrać?
27 lipca, 2016

W dobie masowych usług najistotniejsze jest zabezpieczenie towarów. Bez względu na rodzaj transportu każdy producent pragnie zapewnić przewożonym produktom najwyższą jakość. Dba zatem o nowoczesne i praktyczne rozwiązania, które zabezpieczają towar przed odkształceniami i dostępem wody. Materiały do pakowania, bo o nich mowa, wytwarzane są z najwyższą starannością. Są wytrzymałe mechanicznie, rozciągliwe i niepodatne na przedarcia. Zawsze tworzy się je z myślą o estetyce pakowania. Jako producent siatki do owijania palet, jesteśmy stanie dostarczyć naszym Klientom praktyczne rozwiązania w okazyjnych cenach. Każdego dnia współpracujemy z różnymi Klientami. Obserwując ich wymagania wiemy jakie oczekiwania mają spełniać właściwości artykułów do pakowania. Dokładnie dobieramy produkty do Państwa potrzeb. Oferujemy takie produkty jak: siatka do owijania palet, worki do węgla i kaptury foliowe.

Siatka do owijania palet – wysokie standardy i elastyczność

Wilgoć jest najczęściej występującym problemem z jakim walczą pracownicy dużych zakładów. W zależności od świeżości produktu, zbyt zaawansowane zawilgocenie może doprowadzić do jego zepsucia. Prezentowana przez nas siatka do owijania palet to materiał który minimalizuje zjawisko kondensacji, jakie powstaje w efekcie różnicy temperatur. Ta siatka zapewnia maksymalną wentylację ładunku i może być skutecznie używane do przewożenia, bądź także ochrony takich towarów jak wyroby mleczarskie, owoce, warzywa, czy drewno, które wymagają najwyższego stopnia ochrony. Siatka elastyczna do owijania palet charakteryzuje się znakomitą wytrzymałością na rozdarcie i działanie promieni ultrafioletowych. Jako producent siatki do owijania palet oferujemy spersonalizowany do Państwa wymagań produkt. Gwarantujemy dowolny wybór wielkości jak i gramatury siatki. Siatka do owijania palet może być stosowana w ręcznie lub też w owijarkach automatycznych, ponieważ jest bardzo uniwersalnym produktem.

Kaptury foliowe – optymalizacja pakowania w 100%

Łatwe pakowania produktów na paletach jest już w zasięgu Waszych rąk. Kaptury foliowe na palety doskonale nadają się do zabezpieczania towaru podczas długodystansowego przewozu. Nie dopuszczają szkodliwych promieni ultrafioletowych i są wytrzymałe na zmieniające się warunki atmosferyczne. Produkujemy kaptury foliowe wykonane z folii opakowaniowej i kaptury foliowe termokurczliwe. Kaptury foliowe termokurczliwe wymagają użycia specjalnego palnika. Podczas zgrzewania doskonale dopasowują się do kształtu i rozmiaru ładunku, zapewniając najbardziej dokładne warunki bezpieczeństwa. Kaptury foliowe na palety posiadają jeszcze jedną, istotną zaletę. Mogą być dowolnie zabarwione i wyposażone w informującą Klientów grafikę, nadrukowaną na wierzchu. Dzięki temu stają się doskonałym nośnikiem reklamy, którą dostrzeże każdy odbiorca Twojego towaru. Kaptury foliowe na palety to produkt, który doskonale ochroni Twój ładunek przez odkształceniem i zawilgoceniem.

Atrakcyjne worki do węgla z nadrukiem

Worki do pakowania węgla wyróżnia estetyczny wygląd. Są one tworzone po to aby zagwarantować najdoskonalsze warunki przechowywania węgla i atrakcyjną formę informacji reklamowej. Jako producent produktów do pakowania, zapewniamy również nowoczesne rozwiązania reklamowe. Na każdym zamówionym przez Ciebie worku wydrukujemy atrakcyjną informację o Twoim produkcie. Uważamy, że jest to fajny sposób na zaskoczenie swoich Klientów i pozostanie w ich świadomości na dłużej. Worki do pakowania węgla tworzone są z odpornych surowców o różnych pojemnościach 5kg, 10kg, 20kg, 25 kg i 50 kg . Na specjalne życzenie Klienta robimy także worki o nietypowych rozmiarach.

Siatka rolnicza – przystępne ceny i jakość w jednym

Będąc producentem siatki ogrodzeniowej wiemy, że najważniejsze jest bezpieczeństwo. Szczególnie dla rolników, którzy chcą chronić swoje uprawy przed biegającą, leśną zwierzyną. Proponowana przez naszą firmę siatka rolnicza to niska cena i wytrzymałość w jednym.Oprócz oczywistego zastosowania, siatka rolnicza może być również stosowana do belowania słomy i siana. Zatem jest to produkt o niespotykanych właściwościach. W naszym sklepie wytwarzamy siatkę o wybranych przez Klienta rozmiarach. Dostosowujemy się do wszelkich potrzeb Klienta i zapewniamy precyzyjną realizację zamówienia. Siatka rolnicza tworzona jest z surowców o doskonałej jakości, co powoduje, że jest bardzo popularnym produktem.

Taśmy polipropylenowe – rozwiązania na każdą kieszeń

Podczas pakowania bardzo ważne są akcesoria, które na końcu zabezpieczają ładunek przed zniszczeniem, wilgocią i promieniami ultrafioletowymi. Produkty takie jak taśmy polipropylenowe i zapinki do ładunków stanowią ostatnie ogniwo do profesjonalne ochrony produktów na paletach. Stosując taśmy polipropylenowe gwarantujesz sobie wygodę i najwyższą jakość zabezpieczeń. Przez wzgląd na atrakcyjną cenę i doskonałą wytrzymałość, taśmy PP są jednym z najbardziej rekomendowanych produktów do pakowania. Oferujemy również zapinki do przypinania ładunków, które konkretnie montują każdy rodzaj ładunku na paletach. Dzięki doskonałej wytrzymałości złącza powinny być wykorzystywane zawsze tam, gdzie liczy się bezpieczeństwo towaru.

Jako producent elastycznej siatki do owijania i innych materiałów do pakowania możemy spełnić wszelkie oczekiwania naszych Klientów. Troszczymy się o fachowe zabezpieczenia ładunków przed wilgocią i odkształceniem. Od wielu lat oferujemy naszym Klientom nowoczesne i efektywne rozwiązania w zakresie pakowania. Realizujemy indywidualne zamówienia i pilnujemy wyznaczonych terminów. Oferujemy doskonałą jakość produktów w najniższej cenie, co sprzyja bliskiej współpracy. Zabezpieczenia Twojego ładunku to dla naszej firmy najważniejszy priorytet.

Odwiedź naszą stronę www i sprawdź nasze produkty: siatka do owijania palet.

Strona używa cookies
Ok