Uchwyty meblowe Gałki meblowe Dorabianie kluczy Bejce i lakiery Konserwacja mebli
angra art – profesjonalne usługi i szeroki asortyment
18 października, 2016
Notariusz Akty notarialne Testamenty Taksa notarialna
Jakie są typy aktów notarialnych i ile wynosi taksa notarialna?
20 października, 2016

Oryginalne reklamy na zamówienie

Agencja reklamowa - banery - neony - oklejanie samochodów - kasetony reklamowe

Profesjonalne opracowywanie kreatywnej reklamy

„Jeśli mężczyzna mówi na przyjęciu pewnej kobiecie, że potrzebny jej jest mężczyzna, i to on jest tym właściwym, to jest to marketing. Jeśli natomiast staje wysoko na krześle i oferuje zgromadzonemu towarzystwu swoje usługi w miłości, to już reklama.” (P. Forsyth „Marketing dla nie wtajemniczonych”)

Nasza agencja reklamowa istnieje dopiero od 2015 roku, jednak promocją i jej wpływem na przyzwyczajenia kontrahentów pasjonowaliśmy się już znacznie wcześniej – mniej więcej od 2005 roku. Dzięki niemałej wiedzy oraz doświadczeniu, zdobywanemu wraz z nowymi atrakcyjnymi projektami, pozyskaliśmy szacunek oraz sympatię wielu spółek. Co ważne – stale z nimi współtworzymy oraz radujemy się z naszych rezultatów. Do naszej firmy przynależą czterej specjaliści, którzy są w stanie wykonać dowolny indywidualny projekt albo przekształcić aktualnie istniejący. Świat promocji intensywnie się rozwija, zaś my musimy dotrzymać mu tempa. Dlatego też inwestujemy w aparaturę właściwej jakości, bierzemy udział w specjalistycznych przeszkoleniach i zaznajamiamy się z obecnymi technikami. Aktywnie wspomagamy drużynę rowerową PIE3CKI Team. Nie zapominamy więc o rzeczywiście ważnej dzisiaj aktywności niekomercyjnej. Dzięki oferowanej przez nas reklamie odbiorca może wyłonić akurat Wasz towar albo usługę spośród wielu możliwości.

Nowoczesne techniki oklejania samochodów

Zajmujemy się zawodowym wykonywaniem reklamy na folii i pokrywaniem nią pojazdów osobowych, dostawczych, specjalistycznych (przykładowo. lawet, towarowych lub autokarów), witryn sklepików każdej branży, apartamentów oraz lokali kupieckich, tabliczek oraz szyldów. Oklejamy obiekty przy użyciu przeróżnych rodzajów folii np. translucentnych do oświetlenia, polimetrycznych, monometrycznych, ploterowych, wylewanych lub mrożonych. Do wszystkich zamówień podchodzimy indywidualnie, zatem najpierw omawiamy z Kontrahentem dwie fundamentalne kwestie: 1) materiał, z którego ma być zrobiona reklama, 2) technologię oklejania. Stosujemy tylko preparaty i urządzenia uznanych marek, przykładowo. Avery – Surface cleaner. Należy nadmienić, że naklejana reklama jest nie tylko przekaźnikiem informacji, ale także ochrania lakier przez szkodliwymi czynnikami materialnymi (zarysowania lub matowienie). By obejrzeć jak wyglądają oblepione folią pojazdy można wprowadzić w wyszukiwarkę, przykładowo. „oklejanie Białystok” albo „oklejanie samochodów Białystok”. Jeśli chodzi o oklejanie witryn, to Klient może zdecydować się na laminowanie, oczkowanie albo kołnierz. Projektujemy reklamy m.in. na siatkach mesch i tkaninach winylowych.

Kasetony reklamowe jednostronne i dwustronne

Nasz zespół zajmuje się ponadto konstruowaniem kasetonów reklamowych w postaci jednostronnej lub dwustronnej. Zakłada się je naściennie, przyściennie bądź na słupie. Powszechnie wyróżnia się trzy typy kasetonów: przygotowane z profilu aluminiowego, z dibondu oraz z licem winylowym. Pierwsze wymienione produkuje się z aluminiowych ścianek, których wielkość wynosi 10,14 lub 17 cm. Część przednia kasetonu to przezroczyste tworzywo sztuczne. Na nim kładzie się zamówioną przez Kontrahenta grafikę, przykładowo. z folii. Jeśli zdecyduje się na kaseton jednostronny, wtedy reklama będzie położona na pojedynczej stronie, natomiast na odwrotnej będzie zauważalna ocynkowana blacha. Specjalnym rodzajem są kasetony reklamowe z dibondu, czyli ze specyficznego wyrobu kompozytowego. Od kasetonu wykonanego z aluminium różni go głównie estetyka wykonania. Właściwie nie widać połączeń między brzegami i stroną frontalną. Grafika uzyskiwana jest z wyfrezowanych wykrojów, które dalej podkleja się malowanym tworzywem. Ostatni wariant kasetonu reklamowego – z licem winylowym – jest instalowany zwłaszcza na elewacjach wielkich galerii kupieckich lub okazałych filarach reklamowych. Z tkaniny winylowej można przygotować rzeczywiście imponujące kasetony, których długość sięga nawet 200 metrów. Dzięki niniejszemu niezwykłemu materiałowi bezproblemowe stało się opracowanie choćby najbardziej trudne grafiki. Obok wyliczonych modeli nasz zespół zajmuje się także produkowaniem kasetonów tłoczonych, płaskich, eliptycznych, wewnętrznych, OWZ, stojaków PCV, OWZ oraz liter przestrzennych. Ostatni typ konstruuje się w postaci tekstów przestrzennych albo logotypów, które są rozświetlane diodami LED. Można je skonstruować z takich półproduktów jak: plexi, aluminiowa blacha, PCV oraz taśma aluminiowa. U nas pracują jedynie wykwalifikowani oraz doświadczeni pracownicy – spawacze, ślusarze, instalatorzy oraz elektrycy. Wszyscy posiadają odpowiednie do specjalizacji uprawnienia.

Reklama świetlna – banery i neony

U nas można zaprojektować nowatorskie typy reklam wizualnych, m.in. banery i neony. Banery cieszą się od lat niesłabnącą powszechnością, albowiem posiadają niesamowite wymiary. Z łatwością przykuwają wzrok przypuszczalnych konsumentów, właściwie nie można kroczyć koło nich obojętnie. Najczęściej produkuje się je z surowca winylowego, wysoce odpornego na niekorzystne czynniki zewnętrzne. Rozświetlony baner naciąga się na wcześniej wzniesioną konstrukcję lub montuje do oddzielnych uchwytów przyczepionych do budynku. Ich kluczową zaletą jest zdolność ulokowania w miejscu nieosiągalnym dla innych wariantów reklam. Mogą mieć każdą długość i szerokość – blokuje je tylko powierzchnia dostępnej na budynku płaszczyzny. Reklama świetlna w postaci neonu jest identycznie interesująca. Ekscytuje przechodniów nietypowym zestawieniem barw. Nasza firma na pewno spełni oczekiwania chociażby wyjątkowo wymagających Interesantów i wytworzyć formy z rur niemalowanych, barwionych w masie albo proszkowanych. Zapewniamy długą żywotność, dostrzegalność z dużych odległości oraz ciekawy design.

Więcej szczegółów można poznać klikając w link – Kasetony reklamowe

Strona używa cookies
Ok