Projektowanie ogrodów z pasją
3 października, 2015
Dochodzenie odszkodowania za wypadki – Salus
16 kwietnia, 2016

Żadna impreza nie obejdzie się bez muzyki. Jako profesjonalny DJ zapewnię Tobie i Twoim gościom zabawę przy doskonałej muzyce. Od wielu lat zajmuję się organizację takich imprez jak: imprezy firmowe, studniówki, osiemnastki i wesela. Za każdym razem zgromadzeni goście bawią się do białego rana przy serwowanych przeze mnie piosenkach. Każda impreza to dla mnie wyjątkowe wydarzenie, do którego podchodzę bardzo indywidualnie. Jako DJ zrobię wszystko, aby Twoja impreza była udana.

DJ na osiemnaste urodziny.

Osiemnaste urodziny to niezwykła okazja. Z każdym Klientem indywidualnie omawiam program imprezy, dobierając muzykę do jego upodobań. W dniu imprezy dostarczam zabawne akcesoria i profesjonalny sprzęt, oraz dawkę pozytywnej energii, która udziela się wszystkim gościom. Imprezy takie jak osiemnastki wymagają ode mnie wiedzy na temat obecnych hitów, jak i utworów sprzed lat. W zależności od Twoich wymagań oferuję atrakcyjne ceny i znakomite wrażenia.

DJ na wesela.

Wesele jest zawsze pełne wzruszeń i pozytywnych emocji. Najważniejszy jest pierwszy taniec Pary Młodej, w trakcie którego cieszą się oni swoim szczęście w towarzystwie gości i swoje ulubionej piosenki . Organizacja wesela to dla DJ’a prawdziwe wyzwanie. Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik – od rozsadzenia gości, aż po wybór piosenek, przy których każdy będzie się dobrze bawił. W mojej karierze zawodowej wiele razy obsługiwałem wesela i dziś potrafię idealnie dopasować muzykę do nastroju i zróżnicowanych gustów gości.

DJ na bal studniówkowy

Studniówka to ostatnia okazja do wspólnej zabawy z kolegami koleżankami z szkolnej ławki. Należy więc spędzić ją w doborowym towarzystwie przyjaciół i muzyki. Dzięki bogatemu doświadczeniu scenicznemu mam możliwość zorganizowania balu studniówkowego na najlepszym poziomie. Zajmę się opracowaniem oprawy muzycznej i dostarczeniem profesjonalnego sprzętu. Z pewnością moje usługi Was usatysfakcjonują, a Wasza studniówka przejdzie do historii.

Dj na imprezy biznesowe.

Organizacja imprez firmowych to jedno z najprzyjemniejszych zadań zawodowych. Niezależnie od rodzaju prowadzonej przez Was działalności, będę w stanie poprowadzić całość imprezy, od prezentacji produktów i usług, obsługę gości, aż po granie do białego rana. Charyzma i znajomość rynku muzycznego to jedne z moich najważniejszych atutów. Łącząc je z mieszanką dobrej muzyki, zorganizuję dla Was imprezę firmową naprawdę wysokich lotów.

Moja przygoda z konsoletą rozpoczęła się już w liceum. Od tamtej pory ubyło już sporo lat, w trakcie których, brałem udział w różnych przedsięwzięciach muzycznych i miałem okazję organizować osiemnastki, studniówki i wesela dla wielu Klientów. Jako DJ mam nie tylko dobry słuch, ale także gust muzyczny. Potrafię dostosować się do typu imprezy i rozbawić każdego, kto stanie mi na drodze. Jeśli szukasz DJ, który spełni Twoje wymagania, zadzwoń do mnie.

DJ na wesele – wejdź na moją stronę internetową po więcej informacji

Strona używa cookies
Ok