Kurs dla kierowców pojazdów uprzywilejowanych
7 czerwca, 2015
DJ – obsługa imprez firmowych i weselnych
3 kwietnia, 2016

Firma SeedArt to fachowcy w kwestii projektowania ogrodów. Tworzone przez nas prace cechują się szczegółowością i nowoczesną elegancją. Projektowanie ogrodów oznacza dla nas dużo więcej niż praca. To marzenie, które się ziściło, dlatego też w każdy projekt wkładamy całe serce. Wykorzystujemy nietuzinkowe koncepcje i tworzymy z nich piękne ogrody. Firma projektująca ogrody Seedart to perfekcja w każdym calu.

Do naszych specjalizacji należy:

  • projektowanie ogrodów;
  • zakładanie ogrodów;
  • zakładanie trawników;
  • projektowanie i tworzenie nawierzchni z kostki brukowej;
  • pielęgnacja zieleni w ogrodzie;

Profesjonalne projektowanie ogrodów

Projektowanie ogrodów to nie łatwe zadanie. Najpierw zapoznajemy się z oczekiwaniami naszych Klientów, aby dalej dobrać do nich idealną stylistykę i kolorystykę ogrodu. Naszych Klientów staramy się traktować wyjątkowo, dlatego też każdy, tworzony przez nas ogród cechuje się indywidualizmem i oryginalnością. Przy projektowaniu ogrodów bierzemy pod uwagę takie czynniki jak umiejętności i czynny udział w prowadzeniu ogrodu, oczekiwania wobec przestrzeni, wymiary i stan terenu, oraz preferencje Klientów. Precyzyjne pomiary i profesjonalna analiza stanu podłoża i poziomu nasłonecznienia działki pozwala nam na zbudowanie ogrodu, który będzie w pełni odpowiadał Twoim potrzebom.

Zakładanie ogrodów

W trakcie projektowania ogrodu powstaje jedynie wizja, która nie może doczekać się spełnienia. Zanim stworzymy dla Ciebie idealny ogród, korzystając z profesjonalnego sprzętu wyrównamy teren i dokarmimy glebę w potrzebne składniki odżywcze. Na przygotowanym terenie mamy możliwość stworzenia takich elementów ogrodu jak oczka i kaskady wodne, rabaty kwiatowe, skalniaki, mini boiska sportowe, place zabaw dla dzieci, a nawet tarasy. Tworzone przez firmę ogrodniczą SeedArt dekoracje do ogrodu opierają się na naturalnych surowcach, takich jak kamień, skała, czy drewno. Budujemy także profesjonalne systemy nawadniające, dzięki którym w łatwy sposób dostarczysz swoim roślinom ogrodowym wodę, potrzebną im do odpowiedniego wzrostu. Zbudujemy Twój ogród od A do Zi to tak szybko, jak to możliwe.

Zakładanie trawników przy domach i w przestrzeni publicznej

Firma ogrodnicza Seedart specjalizuje się także w zakładaniu trawników. Możemy stworzyć dla Państwa piękny i głęboko zielony trawnik na dowolnej powierzchni – w ogrodzie, parku, na boisku sportowym, w przestrzeni miejskie, czy przed siedzibą firmy. Trawnik możemy założyć na dwa, różne sposoby – tradycyjny, czyli z siewu i nowoczesny, znacznie szybszy, z rolki. Własnoręcznie dobieramy mieszanki traw, które najlepiej przyjmą się w danym ogrodzie. Trawnik z rolki to idealna opcja dla osób, które nie będą miały czasu na bieżące podlewanie i nawożenie swojego trawnika. Natomiast trawnik z siewu to perfekcyjne rozwiązanie dla osób, które marzą o pięknym trawniku na długie lata.

Nawierzchnie z kostki brukowej

Kostka brukowa to surowiec, który cieszy się w ostatnim czasie ogromną popularnością. Tworzone z niej nawierzchnie są trwałe i niezwykle eleganckie. Nasza firma ogrodnicza jest ekspertem w budowaniu nawierzchni z kostki brukowej. jesteśmy w stanie stworzyć dowolny wzór nawierzchni i właściwie dobrać kolor do otoczenia. Z kostki brukowej możemy zbudować takie nawierzchnie jak: posadzki ogrodowe, drogi dojazdowe, podjazdy i ścieżki.

Pielęgnacja ogrodu

Jako profesjonalna firma ogrodnicza zaopiekujemy się Twoim ogrodem. Świadczymy usługi ogrodnicze, które polegają przede wszystkim na nawożeniu, podlewaniu i przycinaniu roślin ogrodowych. Dodatkowo zajmujemy się koszeniem trawy, odśnieżaniem i sprzątaniem ogrodów, a także chronimy rośliny przed mrozem w okresie zimowym. Zawsze mogą się Państwo zdać na naszą pomoc w zakresie utrzymania ogrodu.

Posiadamy maszyny i środki ochrony roślin, dzięki którym możemy świadczyć kompleksowe usługi ogrodnicze. Bogata wiedza na temat roślin i współpraca z regionalnymi firmami ogrodniczymi, sprawia, że budujemy ogrody pełne kolorowych i kusząco pachnących kwiatów. Po za tym umiejętność oceny gleby wpływa na wysoką pozycję naszej firmy. Zajmiemy się Twoim ogrodem tak jak należy

SeedArt zaprojektuje dla Ciebie wyjątkowy ogród. Nawet po krótkiej rozmowie możemy określić Twoje potrzeby i dopasować dla Ciebie odpowiedni styl ogrodu. Zrealizujemy Twoje sny o pięknym ogrodzie. SeedArt to firma z , której możesz zaufać. Czerpiemy ogromną radość z pracy z naszymi Klientami. Dbamy o to, aby zaprojektowany przez nas ogród odpowiadał idealnie gustom Klientów. Każdy nasz pomysł jest nietypowy, a każda realizacja inspiruje nas do dalszego działania.

Projektowanie ogrodów Bydgoszcz – odkryj nasz realizacje na naszej stronie internetowej

Strona używa cookies
Ok