oświetlenie podszafkowe oświetlenie nadszafkowe lampy LED lampy podszafkowe
Oświetlenie w kuchni
28 października, 2016
Salon fryzjerski rekonstrukcja włosów prostowanie keratynowe salon w Toruniu
Rekonstrukcja zniszczonych włosów
3 listopada, 2016

Awaryjne otwieranie samochodów

Awaryjne otwieranie samochodów Otwieranie mieszkań Otwieranie zamków Gorzów

Złamałeś klucz do swojego auta?

Często zdarza się, że przez dekoncentrację bądź pośpiech zgubimy kluczyki od samochodu na tylnym miejscu bądź złamiemy klucz w zamku. W takiej sytuacji powinniśmy skontaktować się ze znawcą niż prosić o radę „osoby z ulicy”. Żeby uruchomić drzwi do auta, potrzebna jest właściwa wiedza, która wykracza poza zwykłe ślusarstwo. Nie chcemy też wyczekiwać na fachowca przez kilka godzin. Dlatego doskonałym wyjściem jest zawiadomienie firmy, która takimi sprawami zajmuje się codziennie. Wystarczy napisać w wyszukiwarce w telefonie określenia „otwieranie samochodu Gorzów lub „otwieranie samochodów Gorzów Wlkp.” i odszukać stronę naszego przedsiębiorstwa.

Awaryjne otwieranie aut to bowiem nasza specjalność. Jesteśmy w stanie uruchomić jakikolwiek zamek wszelkich marek, modeli i roczników, także tych z trybem podwójnego ryglowania. Ponad to:

 • wyeliminujemy połamany klucz z przewodu zamka
 • skorygujemy lub wymienimy zamek samochodowy oraz stacyjkę na nowe
 • zregenerujemy zdewastowany lub powłamaniowy zamek
 • skorygujemy stacyjkę – powłamaniową bądź popsutą
 • dorobimy klucze do auta
 • dobierzemy stacyjkę albo zamek pod istniejący klucz
 • uruchomimy auto, do którego właściciel utracił wszystkie klucze
 • dezaktywujemy imobilajzer
 • dorobimy klucz do zamka (z kodu zamka)

Nie róbmy niczego na własną rękę

Odblokowywanie drzwi od samochodu przez naszego fachowca może potrwać od paru sekund do paru minut. Jest ono zupełnie bezawaryjnie. Innymi słowy – praktycznie w ogóle nie zostawi żadnych śladów, żadnych uszkodzeń. Należność za uruchomienie samochodu jest omawiana indywidualnie i uzależniona jest od wariantu, w jaki został zniszczony zamek, miejsca, w jakim znajduje się pojazd oraz marki, modelu i rocznika. Nasz zawodowiec będzie posiadał ze sobą specjalistyczny sprzęt, za sprawą którego jest możliwa faktycznie szybka pomoc. Trzeba pamiętać, że wytwórcy aut konstruują coraz nowocześniejsze zabezpieczenia. Tym bardziej nie powinniśmy samodzielnie próbować wedrzeć się do środka albo stosować narzędzi zlokalizowanych się „pod ręką”. Dysponujemy oryginalnymi częściami zamiennymi, które mogą być użyte do odnowy albo zmiany zamka.

Jeśli zamek niestety nie reaguje w poprawny sposób, zapewne znaczy to, iż zbyt mocno wytarły się krawędzie kluczyków oraz zapadek (są ulokowane w zamku). Jeżeli zamienimy je na nieużywane, zamek będzie działał znowu przez wyjątkowo długi czas – co najmniej kilka lat. Poważniejszym problemem są zniszczenia mechaniczne powstałe w wyniku próby wtargnięcia do auta. Mino, że zewnętrzna strona prawdopodobnie wygląda fatalnie, takie zamki da się skorygować! Wyłącznie wtedy, kiedy zamek jest złamany, trzeba go zamienić na nowy i dopasować do używanych kluczyków.

Otwieranie auta Gorzów mieści w sobie dodatkowo zmianę osłony do pilota i klucza oraz zamianę mikro wyłączników (microswitch). Ponad to nasz ekspert może przełożyć transponder ze zniszczonego klucza do innego. W związku z tym uda się zapobiec kodowaniu następnych kluczy.

Gdy nie możemy wejść do mieszkania…

Otwieramy, zmieniamy lub naprawiamy wszelki typ zamka. Zarówno od skrzynki pocztowej, jak i te wyjątkowo skomplikowane – od sejfów. Odblokowujemy drzwi od mieszkań, domów wielorodzinnych, biur, magazynów i pozostałych pomieszczeń użytkowych w niezawodny, profesjonalny oraz błyskawiczny sposób. Nie ucierpią w trakcie wykonywania usługi ani drzwi ani futryny.

 • skorygujemy bądź wymienimy zamki w drzwiach w sytuacji wtargnięcia, awarii bądź dewastacji
 • przymocujemy rezerwowe zamki w pomieszczeniach
 • odbezpieczymy sejf albo kasę pancerną
 • oferujemy profesjonalną restaurację oraz przegląd zamków w sejfach oraz kasach pancernych
 • poradzimy w zakresie ochraniania mieszkań, domów oraz najrozmaitszych lokali przed przestępcami
 • doradzimy ponadto w zakresie zabezpieczeń samosterujących, koniecznych do ubezpieczenia majątkowego

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

W naszym przedsiębiorstwie pracują jedynie doświadczeni fachowcy, którzy legitymują się odpowiednimi certyfikatami, kursami oraz szkoleniami realizowanymi przez znanych wytwórców zamków i innych systemów zabezpieczeń. Posiadamy nowoczesne narzędzia, dzięki którym nie zostanie uszkodzony (np. zarysowany) żaden zamek czy framuga drzwi. Posiadamy nowoczesne narzędzia, dzięki którym nie zostanie naruszony (np. porysowany) żaden zamek albo framuga drzwi.

Otwieranie zamków Gorzów Wszystkie usługi oferujemy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, też w dni wolne od pracy (święta). Obiecujemy błyskawiczny dojazd natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia o awarii. Świadczymy usługi na terenie Gorzowa Wielkopolskiego w dzielnicy Chróścik, Górczyn, Nowy Dwór, Śródmieście, czy Zawarcie oraz w okolicznych miejscowościach i wsiach: Kostrzyna nad Odrą, Myślibórz, Sulęcin, Drezdenko, Racław, Wieprzyce, Lubczyno, Niwica, Łagodzin, Czechów, Kłodawa,czy Różanki Szklarnia.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta kliknij w link – Otwieranie samochodów Gorzów Wlkp.

Strona używa cookies
Ok