zakręcarki zalkin zamykanie butelek maszyna zakręcająca
Precyzyjne zamykanie produktów tylko z zakręcarkami Zalkin
18 kwietnia, 2017
pozycjonowanie stron www pozycjonowanie sklepów online pozycjonowanie toruń
Wyprzedzanie konkurencji dzięki profesjonalnemu pozycjonowaniu stron
19 kwietnia, 2017

Nowoczesne telebimy na imprezy masowe

wynajem telebimu cena telebimy wynajem telebim

Masowa impreza nie może obyć się dzisiaj bez telebimu

Dziś każda poważniejsza impreza powinna posiadać dobrą inscenizację audiowizualną. Lokalizacje, w jakich priorytetowe są: wizja, dźwięk oraz światło, zdecydowanie należy zainstalować nowoczesne – i oczywiście wytrzymałe – urządzenia transmisyjne. Specjalność rozrywkowa jest branżą niesłychanie trudną, bo każdy jednorazowy recital lub zdarzenie sportowe musi spełnić życzenia większości widzów. Każdorazowo oczekują oni co rusz na świetne przedstawienie bez nadmiernych zakłóceń.

Telebimy to dzisiaj daleko nowoczesne i niezawodne akcesoria, przy użyciu których możemy w czasie imprezy grupowej wyświetlać najprzeróżniejsze materiały, m. in. reklamy patronów. Tego pokroju ekrany ledowe wykorzystuje się jako scenografię zdarzeń handlowych, przed albo po pokazach mody, debatach oraz uroczystościach. Zazwyczaj możemy je ujrzeć w galeriach, muzeach oraz salach sportowych. Mogą sprawować funkcję główną (naturalnie jak na koncertach) bądź jako swoisty kontekst (m. in. w przypadku meczy piłki ręcznej). Odmiennym sposobem na spożytkowanie ekranów ledowych jest rozmieszczenie ich w strefie wielkomiejskiej na potrzeby puszczania treści promocyjnych czy zwykłych wiadomości, przykładowo pogody i godziny.

Należałoby zaznaczyć, że bynajmniej nie trzeba inwestować prywatnych funduszy w tak wartościowy „instrument”. Od jakiegoś czasu nawet duże korporacje czerpią z wynajmu telebimów, bo – najczęściej w pakiecie – uzyskują załogę techniczną, m. in. do przyłączenia wszystkich podzespołów przed imprezą albo jego zdjęcie niedługo po nim. Dzięki ruchomej budowy monitory mamy szansę w prosty sposób wysyłać tam, w których są aktualnie konieczne. Spora liczba przedsiębiorstw, jakie profesjonalnie zajmują się umieszczaniem ekranów ledowych, są w stanie wykonać tę pracę w niespełna jedną godzinę. Można ponadto łatwo ustawić kąt pochylenia ekranu, jak i kręcić nim naokoło własnej podstawy.

Na jakie wydarzenia można wynająć telebim?

Telebim do wynajęcia – ponieważ takim wyrażeniem często w Internecie przedstawia się telebimy, które wypożyczają różne firmy – znakomicie sprawdzą się na sympozjach. Nieraz transmisja nie może „dojść” do wszystkich zebranych (nierealne jest skumulowanie ich w jakimś konkretnym rejonie), natomiast ekrany ledowe skutecznie redukują niniejszy dylemat. W dodatku wszyscy widzowie mają szansę faktycznie uczestniczyć w dyskusji, więc na żywo kierować pytania.

Spektakle i akcje „na zielonej trawce”, np. imprezy artystyczne, to kolejne imprezy, na jakich muszą niewątpliwie stać wyświetlacze ledowe. Transmisja powinien „dojść” do setek zebranych oraz w sumie nie musi być skupiony w jednym obszarze. Wielekroć obok jednego centralnego telebimu umieszcza się kilka konkurencyjnych w rozlicznych częściach miasta, które zbierają dodatkowych odbiorców. Niekiedy tym zdarzeniem będzie nocny festiwal kabaretów, natomiast często występ słynnego zespołu. W przypadku kabaretów naprawdę powinny spełnić swoją rolę dwa lub trzy telebimy, na których będą skupiać swoją uwagę uczestnicy imprezy z najodleglejszych lokalizacji. Jeśli chodzi o koncerty niezbędna jest fachowa inscenizacja, która bazuje na zamontowaniu najwyższej klasy sprzętu akustycznego, podświetlenia, efektów teatralnych (przykładowo licznych laserów).

Telebimy na co dzień

Wyświetlacze diodowe są wspaniałym rozwiązaniem nie tylko na spore widowiska, jakie przykuwają setki bądź tysiące obserwatorów. Są dostrzegalne codziennie, np. w knajpach czy w miejskich ogródkach letnich. Te osoby, jakie z dowolnego względu nie mają sposobności zawitać w innym mieście na interesującym wydarzeniu sportowym, mogą komfortowo rozgościć się w tzw. „strefie kibica” i obserwować relację z turnieju drogiej drużyny. Obserwatorzy mają możliwość więc liczyć na najwyrazistszą jakość nadawanego obrazu i intensywne emocje. Zazwyczaj przedsiębiorstwa, które podnajmują owe telebimy, gwarantują również zadaszoną estradę, ławostoły, doskonałe jedzenie i bardzo dużo dodatkowych atrakcji.

Ile trzeba zapłacić za wynajęcie telebimu?

Jeśli chcemy kupić telebim, wtedy cena będzie oscylować plus minus od 10 tys. do 60 tys. złotych. Doskonałej jakości, masywne telebimy będą kosztować od 50.000 zł w górę. Nie ulega wątpliwości bardziej kalkuluje się wydzierżawić telebim (zwłaszcza, jeżeli widowisko będzie posiadało charakter jednorazowy). Błyskawicznie po wpisaniu w Google, m. in. zwrotu „telebim wynajem”, mamy możliwość spostrzec, że ceny najmu telebimu o charakterze sportowym zaczynają się w przybliżeniu od 100 zł za jedną dobę. Wszystko tak naprawdę jest zależne od wybranej propozycji firmy (i liczby wynajętych ekranów LED), a także zakresu czynności obranej firmy.

Jeśli zaintrygował Cię niniejszy tekst oraz pragniesz dowiedzieć się o wiele więcej o inscenizacji wizyjno-dźwiękowej na rozmaite widowiska, wejdź w odnośnik obok – Telebimy – a być może przyuważysz to, czego właśnie wypatrujesz.

Strona używa cookies
Ok