Kursy bezpiecznej jazdy - Jazda defensywna - Prawo jazdy
Prawo jazdy to nie wszystko – zostań dobrym kierowcą
2 marca, 2010
Okna PCV - Producent okien PCV - Okna pasywne - Okna Benmar
Które okna będą dla Ciebie odpowiednie?
19 marca, 2013

Organizacja urodzin dla dzieci to dopiero sztuka. Wydawałoby się, że nasze maluchy nie są zbyt rygorystyczne, aczkolwiek w temacie swojej imprezy urodzinowej są przeważnie bardzo stanowcze. Niebanalne pomysły są mile widziane, podobnie jak interesujące zabawy i grupka kolegów i koleżanek, z którymi jubilat przeżyje ten niesamowity dzień w roku. Rodzice maja możliwość zdecydować się, czy zorganizować urodziny dla dzieci w sali zabaw, czy w własnym mieszkaniu. Dobrą opcją jest również zorganizowanie imprezy w popularnej restauracji, gdzie animatorzy zatroszczą się o dziecięcą rozrywkę. W sieci pełno jest atrakcyjnych pomysłów na urodzinowe aranżacje, smaczne torty, czy interesujące zabawy. Dzisiaj możesz przy niewielkich kosztach zorganizować dla swojego dziecka urodziny, o których długo nie zapomni. Jeżeli urodziny Twojego dziecka zbliżają w szybkim tempie, a Ty nadal masz pojęcia co wymyślić, zapoznaj się z naszym poradnikiem po urodzinowych rozrywkach. Opisujemy najlepsze rozwiązania na urodziny i inspiracje na czasie dla rodziców.

Jak zorganizować urodziny dla dzieci w domu?

Możliwości na zrealizowanie urodzin dla Twojej pociechy w domu są ogromne. Wystarczy szczypta wyobraźni, odpowiedni moment i para rąk do pracy. Dziś urodziny dla dzieci jesteś w stanie przygotować samodzielnie, gdyż wiele sklepów proponuje gotowe rozwiązania. W Internecie znajdziesz ogromną liczbę pomysłów na atrakcyjne ozdoby do domu, słodkie przekąski dla dzieci i niczym nieograniczone zabawy. Lecz nie wszystko na raz. Zastanów się co Twoje dziecko uwielbia najbardziej. Czy pasjonuje się zwierzętami? Czy chciałoby zostać astronautą czy modelką?A może lubi spędzać czas w kinie? Dobranie motywu przewodniego urodzin do zainteresowań Twojej pociechy to pierwszy krok do sukcesu. Zorganizuj zabawy pod kątem zainteresowań Twojego dziecka i kup fajne nagrody. W końcu każdy lubi niespodzianki. Zastanów się jak zaaranżować stolik dla gości i jakie przekąski przygotować. W znanych sklepach papierniczych znajdziesz kolorowe nakrycia, które po skończonym przyjęciu możesz wyrzucić, zaoszczędzając czas na sprzątaniu. Poszukaj w swojej okolicy sklepu oferującego kostiumy na wynajem, lub sama uszyj kilka strojów, w których dzieci poczują się jak w bajce. W takim razie co z dekoracją domu? Jeśli masz możliwość kupienia kartonów, jesteś w stanie błyskawicznie wybudować salę balową dla księżniczek, lub samochód dla małych rajdowców. Nie zapominaj, że przygotowania zajmują trochę czasu, więc w miarę możliwości nie odkładaj ich na ostatnią chwilę. Przygotowanie urodzin dla dziecka w mieszkaniu to mniejsze koszty, choć więcej pracy. Jeśli jednak Twoje możliwości finansowe są większe i nie masz czasu by zorganizować imprezę urodzinową dla dzieci w domu, najlepszym rozwiązaniem będzie dla Ciebie sala zabaw.

Sala zabaw – mnóstwo atrakcji w jednym miejscu.

W większości sal zabaw zamontowana została instalacja, w której dzieci odkryją takie atrakcje jak baseny z kulkami, rury do zjeżdżania, ścianki wspinaczkowe, czy mini strzelnice. Każda sala zabaw proponuje również tematyczne sale urodzinowe, z możliwością wyboru tej, która najbardziej odpowiada do zainteresowań dziecka. Dużym atutem organizacji urodzin dla swojej pociechy w sali zabaw jest fakt, że rodzice mogą przez cały dzień zrelaksować się, lub zająć się od dawna odkładanymi planami. W sali zabaw pracują animatorzy, którzy gwarantują dzieciom zabawy i bezpieczeństwo. Przygotowują oni scenariusz przyjęcia urodzinowego, który jest w dalszej kolejności omawiany z Klientem. Podczas trwających już urodzin prowadzą wszelkie zabawy i pilnują, aby nic się dzieciom nie stało. Praktycznie każda sala zabaw wyposażona jest w kawiarnię, lub mini kuchnię, serwującą zdrowe posiłki dla najmłodszych. Jeżeli nie na jej powierzchni nie znajduje się kuchnia, w takiej sytuacji proponuje catering z współpracującej z nią firmy. Robiąc urodziny dla dzieci w sali zabaw masz pewność kompleksowej i profesjonalnej obsługi przyjęcia. Takie placówki gwarantują najwyższy poziom bezpieczeństwa i higieny, więc nie musisz obawiać się o komfort swojego dziecka i jego gości.

Przykładowe zabawy urodzinowe

Propozycji zabaw urodzinowych jest co nie miara. Możesz korzystać z tradycyjnych rozrywek, takich jak ciuciubabka, lub ożywić nie co przyjęcie, organizując pokaz mody dla dziewczynek, lub morską wyprawę dla chłopców. Wszystko zależy od tego, co Twoje dziecko lubi najbardziej. Jeśli Twoja córka lubi oglądać bajki o królewnach, przygotuj dla niej imprezę taneczną w sali balowej. Dziewczynki i chłopcy będą mogli przebrać się w przebrania rodem z średniowiecza, które dla nich wypożyczysz lub uszyjesz. Używając kartonu, lub zdobiąc wnętrze swojego mieszkania, stwórz komnatę balową na miarę królewskich zamków. Wskaż dzieciom jak tańczyć i po prostu puść wybrane utwory. Maluchy na pewno sobie poradzą. Możesz także zorganizować
zabawę w poszukiwanie zaginionego pantofelka, sugerując się zasadami zabawy ciepło\zimno.

Dla chłopców najlepszym rozwiązaniem jest zorganizowanie zabawy w stylu Piraci z Karaibów. Wymyśl legendę i stwórz dla każdego z swoich gości mapę skarbów. Ukryj skarb w swoim ogródku, domu, lub w pobliskim parku. Możesz zorganizować podchody, podczas których maluchy będą realizować kolejne zadania, ułatwiające im dotarcie do celu. Dla nie co starszej młodzieży proponujemy zabawę w geocaching. Musisz tylko ukryć gdzieś konkretny przedmiot i ustawić jego koordynaty w urządzenie gps. Urządzenie poprowadzi dzieci do celu, a one spędzą aktywnie cały dzień. Ciekawym pomysłem jest również magiczny spektakl, w trakcie którego dzieciaki nauczą się na czym polega iluzja.

Która z opcji jest dla Ciebie najlepsza – sala zabaw, czy urodziny dla dzieci w domu? Pamiętaj, że najważniejsze jest szczęście Twojego dziecka. Jeśli dokładnie zaplanujesz jego urodziny, nie będzie ważne czy zrobione są one w mieszkaniu, czy w fachowej sali zabaw.

Jeżeli jednak sala zabaw jest dla Ciebie korzystniejszym rozwiązaniem, wejdź na stronę www sali zabaw w Poznaniu. Od wielu lat organizujemy urodziny dla dzieci o różnych zainteresowaniach. Oferujemy fachowych animatorów, pełne emocji zabawy i zdrowe posiłki. Gwarantujemy, że Twoje maleństwo wyjdzie od nas uśmiechnięte!

Żeby przejść na naszą stronę naciśnij ten link: urodziny dla dzieci.

Strona używa cookies
Ok