Ozonowanie pomieszczeń, wody i żywności
3 sierpnia, 2016
Pompy ciepła Toruń - Pompy ciepła ceny - Pompy ciepła serwis i montaż
Komfort użytkowania + troska o środowisko naturalne = pompa ciepła
24 sierpnia, 2016

Systemy produkcji zmieniają się z roku na rok. Rozwój wyspecjalizowanych urządzeń wpłynął na wzrost możliwości wielu polskich zakładów przemysłowych wytwarzając zyski w wyższej skali. Dzisiaj ogromna liczba przedsiębiorców nie wyobraża sobie przemysłu bez nowoczesnych technologii. Całkowite zautomatyzowanie zakładów przemysłowych powoduje, że wszelkie procesy dokonywane są dużo szybciej z dokładną inspekcją jakości. Najcięższe z prac realizują maszyny, które działają z dużo większą efektywnością aniżeli nie jeden pracownik. Dzięki temu zmniejsza się niebezpieczeństwo wypadków przy pracy i wystąpienia chorób zawodowych.

Wytwarzane obecnie przez światowych liderów maszyny pakujące to rozwinięte urządzenia, których zadaniem jest optymalizacja procesów wytwórczych. Najwybitniejsi producenci maszyn do pakowania blisko współdziałają z dużymi zakładami produkcyjnymi, wnikliwie analizując konkretne elementy produkcji, co sprawia, że produkowane przez nich maszyny spełniają wszystkie wymagania dużych zakładów produkcyjnych chemicznych, czy kosmetycznych. Dzisiaj każde przedsiębiorstwo ma okazję do skonstruowania indywidualnej linii rozlewniczej, pasującej do kształtu działalności. Maszyny pakujące produkowane przez firmy takie jak CFT, COSMOPACK, ZALKIN,PE LABELLERS,czy FT SYSTEM , odznaczają się wygodną obsługą jak i niezawodną eksploatacją. Urządzenia te tworzone są nie tylko pod kątem optymalizacji wydajności fabryk ale również w dbałości o zdrowie osób zatrudnionych jak również bezpieczeństwo otoczenia Odkryjcie najdoskonalsze z nich.

Etykieciarki o ogromnych możliwościach

Etykieciarki tworzone przez producenta PE LABELLERS to wysoce innowacyjne urządzenia o niezwykłych możliwościach. PE LABELLERS, jako lider w sferze maszyn etykietujących, zadbał o synchronizację urządzeń z wymogami technicznymi dużych zakładów produkcyjnych. Etykieciarki działają bowiem z wydajnością w granicach do nawet 72 000 opakowań na godzinę, co znacząco podwyższa możliwości produkcyjne. Urządzenia te dekorują opakowania z zastosowaniem zimnego kleju, kleju topliwego, etykiet samoprzylepnych, kleju termokurczliwego, jak i bez klejowej metody aplikacji ADHESLEEVE, która jest bezpieczna dla człowieka i środowiska.

Aplikatory etykiet firmy PE LABELLERS zostały wyposażone w nowoczesne rozwiązania, które gwarantują niezawodność maszyn i wygodę użytkowania. Procedury powiązane z pielęgnacją etykieciarek zostały zmniejszone do minimum, poprzez wdrożenie automatycznego systemy smarowania. Pojedyncza maszyna może stosować kilka technik etykietowania, co sprawia, że doskonale działa się w wielobranżowych przedsiębiorstwach. Każda z etykieciarek zaopatrzona jest dodatkowo w mechaniczny orientator pojemników przez co jest w stanie etykietować pojemniki o zróżnicowanym wymiarze jak i formacie. Dodatkowo serwomotory jak i napędy krokowe w pełni monitorują ruch obrotowy platform. Maszyna działa perfekcyjnie, wytwarzając dochody dla całego przedsiębiorstwa.

Jedną z sugerowanych przez nas maszyn etykietujących, jest etykieciarka rotacyjna model Rollmatic 810 – 15- CR 2-3-425. Ta etykieciarka przykleja etykiety OPP z rolki zużywając w tym procesie klej termotopliwy. Najistotniejszym elementem maszyny jest narzędzie wyrównujące folię, które prostuje każde pionowe przesunięcie naklejki. Ta funkcja pozwala na estetyczne wykończenie każdego pojemnika. Aplikator etykiet wyposażony jest dodatkowo w system tnący, złożony z pojedynczego albo dwóch statycznych noży rotacyjnych. Konstrukcja maszyny pozwala na użycie rożnych gatunków kleju hot melt co powoduje, że jest nadzwyczaj wszechstronnym urządzeniem, które z łatwością podlega konserwacji

Nalewarki do przemysłu spożywczego

Nalewarki pełnią bardzo istotną funkcję w całej linii rozlewniczej. Jak nie najważniejszą. Duża liczba producentów (takich jak CFT) zwraca szczególną uwagę do użyteczności maszyn. Pośród najczęściej stosowanych nalewarek, na szczególne podkreślenie zasługują nalewarki grawitacyjne jak i nalewarki izobaryczne. Urządzenia te umożliwiają nalew do butelek PET jak również szklanych, oraz do metalowych puszek i słoików. Nalewarki funkcjonują z wydajnością od 3 000 do 90 000 opakowań na godzinę w zależności od określonego rodzaju.

Maszyny rozlewnicze, takie jak nalewarki i dozownice często stanowią wyposażenie kompleksowych monobloków. Po za tym monobloki składają się także z takich urządzeń jak płuczki jak i zamykarki, poprzez co mogą zrealizować proces nalewu od początku do końca. Trójblok MASTER CAN TRONIC to zaawansowana maszyna wyprodukowana do rozlewu napojów gazowanych i niegazowanych w jakiegokolwiek typu puszki. Wyposażony został w nowoczesne zawory, które nie dopuszczają do natlenienia się końcowego produktu. System funkcjonowania trójbloku gwarantuje dokładną penetrację zaworu nalewającego w głąb opakowania, poprzez co rozdzielany płyn jest wolny od jakichkolwiek zarazków

Inną maszyną rozlewniczą używaną dziś przez sporą liczbę producentów wyrobów warzywnych i owocowych jest dozownica tłokowa. Niezwykle prosto dawkuje takie wyroby jak ketchup, majonez albo dżemy gwarantując maksymalny poziom bezpieczeństwa jak i kontroli jakości. Dozownice mogą dozować produkty o różnej gęstości i temperaturze ( na ciepło i na zimno). Są maszynami o wysokiej uniwersalności i równie wysokiej efektywności. Firma CFT, jako jeden z najznakomitszych producentów dozownic tworzy także takie maszyny jak dozownice teleskopowe, dozownice kieszeniowe, dozownice grawitacyjne, a także dozownice próżniowe.

Fascynacja nowoczesnymi maszynami rozlewniczymi wzrasta. Teraz w Polsce mnóstwo zakładów używa maszyn optymalizujących produkcję. Warto jest pamiętać, że maszyny rozlewnicze zapewniają wysoki stopień bezpieczeństwa procesów, co odzwierciedla następnie jakość sprzedawanych przez Państwa produktów.

Jako partner takich firm jak PE LABELLERS i CFT propagujemy innowacyjne rozwiązania w obszarze kompleksowych linii rozlewniczych. Możemy wyposażyć każdy zakład produkcyjny w niezbędne maszyny do pakowania oraz rozlewu Dbamy o wspanialszą przyszłość dużej liczby rodzimych przedsiębiorstw.

Więcej informacji o nas i o naszej ofercie znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: etykieciarki.

Strona używa cookies
Ok