Depilacja laserowa Trwałe usuwanie owłosienia Laser Palomar Vectus
Depilacja laserowa – sposób na wrastające włoski
19 marca, 2017
Tonery do drukarek Lublin - Tonery lublin - tusze Lublin - zamienniki do drukarek lublin
Tusze, tonery i zamienniki do drukarek
21 marca, 2017

W czasach stale udoskonalanych algorytmów co raz ciężej jest znaleźć idealny sposób na skuteczne pozycjonowanie stron www. Co rocznie Google wprowadza prawie 500 aktualizacji do swoich algorytmów, co wzmacnia dokładność odpowiedzi na wyszukiwania użytkowników. Zaledwie kilka lat temu jedną z najkorzystniejszych metod pozycjonowania było katalogowanie stron. A w jaki sposób obecnie kształtuje się proces dodawania stron do katalogów z perspektywy uaktualnionego algorytmu Pingwin? Udowodnimy Tobie na przykładzie jednego z naszych Kontrahentów, że bezpłatna wizytówka w katalogach stron to nadal znakomite rozwiązanie na zdobycie cennych linków, no i naturalnie wysokiej pozycji w Google. Zobaczcie zatem jak darmowy katalog firm może wpływać na ruch strony w wyszukiwarkach internetowych.

Katalog firm – kilka słów o działaniu katalogów

Zacznijmy najpierw od tego, czym tak właściwie są bezpłatne katalogi firm. Są to standardowe strony internetowe o bardzo nietypowej funkcji, jaką jest przechowywanie najważniejszych wiadomości o przedsiębiorstwach działających w naszym kraju, jak i w innych krajach. W pojedynczym katalogu firm umieszczane są tysiące darmowych wizytówek określających między innymi typ przedsiębiorstwa i odsyłające do samej strony głównej wybranego przedsiębiorstwa. Gratisowa wizytówka w katalogu firm ma najczęściej funkcję opisu, gdzie my jako użytkownicy możemy obok informacji kontaktowych publikować również najistotniejsze słowa kluczowe. Popatrzmy teraz jak kształtuje się mechanizm dodawania wpisu o swojej firmie do bezpłatnego katalogu. Na starcie musimy wybrać kategorię branżowo powiązaną z aktywnością naszej firmy. Mamy także swobodę wyboru pasującej podkategorii. Później dodajemy adres strony internetowej swojego przedsiębiorstwa z niezbędnym http:// na wstępie. Zostanie stworzony dla nas specjalny formularz, który należy dokładnie wypisać. W tym momencie możemy wybrać kilka opcji – dodać wizytówkę bezpłatnie (pojawi się w generalnych wynikach) lub zapłacić za wyróżnianie wizytówki (wówczas będzie ona wyemitowana na stronie głównej katalogu). Pragnąc nagrodzić zarządcę katalogu możesz ulokować na swoim portalu link zwrotny. Jest to jednak nieobowiązkowe działanie.Po wszystkim musisz kliknąć „Wyślij zgłoszenie” i zaczekać na zgodę moderatora. Bezpłatna wizytówka w katalogu firm to świetny sposób na uzyskanie wartościowego linku do swojej strony. Super, sprawdźmy w tym momencie, jak dodawanie do katalogów wpływa na proces pozycjonowania.

Jak katalogowanie strony przyczyniło się do sukcesu jednego z naszych Klientów?

Opiszemy Ci w tym momencie przykład jednego z naszych Klientów, który kupując usługę dodania bezpłatnej wizytówki, polepszył miejsce swojej strony www w Google, pozyskując kilku stałych Klientów tygodniowo. Pan Piotr dodał swoją wizytówkę konkretnie 3 miesiące temu. Dostaliśmy zgodę na to żebyśmy nadzorowali jego witrynę na potrzeby zweryfikowania efektywności katalogowania. Pierwotnie, nim wpis został zaindeksowany praktycznie nikt nie śledził strony Klienta. Raptem kilka wejść w ciągu kilku dni. Po 5 dniach informacja o nowo dodanej wizytówce w naszej bazie trafiła do Google. Zwracając uwagę na to, że page rank naszego bezpłatnego katalogu jest dość dobry, odnośnik prowadzący do witryny Pana Piotra został przez boty Google odebrany jako dość pożyteczny. Przez następne kilka dni pozycja witryny Pana Piotra w wyszukiwarce zaczęła się przekształcać. Finalnie po dodaniu darmowej wizytówki do naszego katalogu, strona firmowa Klienta ulokowała się na 20 miejscu. Przedtem zajmowała pozycję 32 przez prawie rok, więc był to dość pokaźny skok.To nie był jednakże finał naszej działalności.pracy. Pan Piotr był tak bardzo usatysfakcjonowany z początkowych efektów, że postanowił nabyć promowaną wizytówkę. Taki wpis w naszym portalu kosztuje wyłącznie 3 złote + VAT za 30 dni publikacji. To wystarczyło, że strona internetowa Pana Piotra znalazła się na 1 stronie naturalnych wyników wyszukiwania, a konkretnie na 8 miejscu. Spowodowało to, że suma Użytkowników zafascynowanych usługami Pana Piotra wzrosła 5 krotnie. Z podanego przypadku można wywnioskować dwie rzeczy – darmowe katalogi stron to stale doskonały sposób na wzmocnienie pozycji strony w rankingu Google, a także znakomita forma reklamy w internecie.

Plusy darmowego katalog firm

Dlaczego dobrze jest wybrać bezpłatne wizytówki w naszym katalogu stron? Katalog internetowy zaprojektowany przez naszą firmę to moderowany i wciąż unowocześniany wykaz stron www. i przedsiębiorstw świadczących usługi w naszym kraju. Codziennie publikujemy kilka nowych wizytówek. Dzięki moderacji jakość naszego bezpłatnego katalogu nieustannie wzrasta. Następnym walorem są całkowite zabezpieczenia stosowane przez naszych administratorów. Strona nie jest ofiarą włamań hakerskich, ani odwiedzana przez niepożądanych użytkowników. Inną korzyścią jest nowoczesna strategia katalogowania. Umieszczanie obfitych w frazy kluczowe , unikatowych wizytówek wzmacnia efektywność pozycjonowania. Przykłady osób współpracujących z naszą firmą są dowodem na jedno – darmowa wizytówka w katalogu firm to skuteczna forma pozycjonowania. Już dziś zgłoś bezpłatną wizytówkę swojej firmy, lub skorzystaj z płatnej opcji promowania wizytówki w naszym katalogu firm. Zacznij rozwijać swój biznes w sieci!

Strona używa cookies
Ok