Usługi brukarskie Toruń
15 września, 2020
Dom od developera
15 września, 2020

Program enova365 -wdrożenia

System enova365 to nowoczesny system ERP, dzięki któremu zarządzanie firmą staje się jasne i kompleksowe. To interaktywne środowisko, wyczerpujące wspólną bazę danych, składające się z modułów dopasowanych do potrzeb każdego rodzaju przedsiębiorstwa. Producentem systemu enova365 jest firma Soneta, która cieszy się ugruntowaną pozycją na rynku polskim, dzięki ponad 20 letniemu doświadczeniu w branży oraz nowoczesności stosowanych rozwiązań technologicznych.

Co oznacza ERP?
ERP czyli z angielskiego Enterprise Resource Planning to absolutnie responsywny system, podzielony na moduły połączone ze sobą przez cały czas, integrujących i ułatwiających planowanie zasobów firmy. Dostosowany do rozmiaru działalności, dzięki możliwości wyboru modułów oraz zwiększenia ich ilości z uwagi na ilość potrzeb.

Jak system ERP wpływa na przedsiębiorstwo?

Środowisko systemu ERP umożliwia wszechstronne zarządzanie przedsiębiorstwem, wspomaga sterowanie biznesem oraz przegląd danych. Obejmuje wszystkie ramy działania, związane z zarządzaniem finansami, księgowością, zakupami, sprzedażą, marketingiem, zapasami, magazynem, produkcją, serwisem czy projektami. Usprawnia dojście pracowników do informacji, a równolegle dba o ich bezpieczeństwo, funkcjonując w zgodzie z literą prawa, dostosowuje się do aktualnych przepisów.

Dla kogo przeznaczony jest system ERP?

System ERP jest odpowiedni zarówno dla dużych, średnich jak i małych firm. Niezależnie od tego, czy firma jest na wczesnym etapie rozwoju, czy posiada utwierdzoną pozycję na rynku, enova365 proponuje dogodne trzy podstawowe pakiety modułów – platynowy, złoty lub srebrny, które w razie konieczności można powiększyć o kolejne moduły. Dzięki temu system ERP dopasowuje się do przedsiębiorstwa w każdym rozmiarze.

W jaki sposób działa system ERP enova365?

Pomimo tego, że moduły mogą działać samodzielnie, jednakowa baza danych dla każdego z nabytych modułów, oferowana przez producenta enovy365, umożliwia udostępnianie informacji dostępnych dla wszystkich uprawnionych pracowników we wszelkich działach firmy, gdy ten tego potrzebuje. Używanie systemu umożliwia wprowadzanie wzorców systemów pracy, wydzielanie obowiązków oraz uzupełnianie raportów i zestawień. Działa: gromadząc, magazynując i badając dane, w taki sposób, by jak najlepiej usprawnić wymianę danych i ułatwić możliwe procesy biznesowe. Ujednolicenie procesów usprawnia pracę, a mechanizacja czynności pomaga usuwać błędy ludzkie.

Dlaczego warto wybrać system enova365?
enova365 jest pierwszym w Polsce elastycznym systemem, oferującym usługę korzystania z systemu ERP, na urządzeniach zarówno stacjonarnych, jak i mobilnych. System jest także dostępny online oraz w chmurze, dzięki czemu firma korzysta z danych tam, gdzie tego potrzebuje.

Jak wdrożyć system ERP enova365?
Do wdrożenia systemu enova365 nie nie jest wymagana specjalistyczna wiedza IT. Firma ma możliwość spotkania z autoryzowanym partnerem, który zarekomenduje moduły, które będą najbardziej funkcjonalne dla firmy, a wraz z podjęciem decyzji o zastosowaniu systemu, firma wdrażająca instaluje po czym konfiguruje wskazane moduły oraz organizuje szkolenia z obsługi systemu dla każdego z pracowników.

Możliwości pozyskania licencji

Zakup licencji

Wybór tego klasycznego rozwiązania równa się z tym, że przedsiębiorstwo zostaje dożywotnim posiadaczem licencji. Ponadto w cenie zakupu uwzględnia się 12-miesięczną gwarancję. Licencja zezwala na stałe aktualizacje oprogramowania do kolejnych wersji. Taka forma zadowoli tych, którzy wybierają zakupy na własność lub pozyskali leasing bądź dotację na wdrożenie systemu.

Abonament

Abonament umożliwia wynajęcie oprogramowania do użytkowania wybranych modułów, w oparciu o miesięczne opłaty. Ten wariant jest przeznaczony przede wszystkim dla małych i średnich przedsiębiorstw z dynamiczną strukturą zatrudnienia.

System w chmurze

Oprogramowania w chmurze to następna oferta usługowa. W cenie abonamentu mieści się wynajem modułów wraz z serwerem w chmurze Microsoft Azure, aktualizacjami i backupami. Taki sposób licencjonowania zalecany jest dla przedsiębiorstw, które nie planują inwestowania w bazę IT.

Największe korzyści wdrożenia systemu enova365

Korzystając z systemu enova365, firma otrzymuje przede wszystkim wysoki standard bezpieczeństwa przechowywania danych. Funkcjonalność systemu rzutuje na efektywne gospodarowanie czasem pracy, redukcje kosztów działalności oraz usunięcie ryzyka błędu. Ponadto szybki wgląd do analiz biznesowych oraz wszelkich informacji, umożliwia działanie na najwyższym poziomie. Skalowalność systemu i możliwość rozbudowy pakietu oznacza, że system wzrasta wraz z przedsiębiorstwem, a wszystko to w granicach dogodnego abonamentu. Enova365 staje się najlepszym partnerem w biznesie.

partner enova

Strona używa cookies
Ok