Paintball laserowy a paintball klasyczny
Paintball laserowy – alternatywa dla klasyki
22 grudnia, 2017
Jak otworzyć sklep internetowy - poradnik
Jak otworzyć sklep internetowy – poradnik
3 stycznia, 2018

Eventy związane ze sportem wielokrotnie przyciągają tłumy kibiców. Śledzą oni rozgrywki na żywo, czy też w telewizji. Wielu kibiców decyduje się na śledzenie rywalizacji poprzez media społecznościowe. Rywalizacja sportowa powoduje silne wrażenia: trzymamy kciuki za ulubiony zespół czy drużynę, w skupieniu przyglądamy się wynikom rozgrywek, smucimy się, gdy nasza drużyna przegrywa. Jest zrozumiałe, że osoby czuwające nad przebiegiem eventów sportowych bardzo starają się, żeby ubarwić te ważne momenty.

Znaczące punkty udanego eventu sportowego

Przeanalizować należy wiele elementów. Dużą rolę odgrywa umiejscowienie obiektu sportowego. Fani sportu muszą mieć możliwość swobodnego dotarcia do hali sportowej, na stadion czy boisko. Osoba zajmująca się organizacją powinien zagwarantować bezpieczeństwo nie tylko samym sportowcom, ale także fanom sportu. Ogromną rolę odgrywa prezenter sportowy, to on motywuje do wspierania zawodników czy podaje noty sędziowskie i czasy. Nie mniej ważna jest oprawa tego typu wydarzeń. Każda impreza sportowa musi mieć odpowiednią otoczkę wizualną, taką która podkreśli jej charakter i ułatwi na przykład osobom w dalszych rzędach oglądnie meczu. Istotne znaczenie ma sposób oświetlenia i prezentacja znaczących informacji w graficznej formie, z tego powodu niejako niezastąpione są wszelkiego rodzaju ekrany LED: telebimy, banery czy kurtyny. Wykorzystuje się je w projektowaniu licznych części hali czy innej sportowej areny.

Nieograniczona ilość zastosowań – telebimy i banery LED

Zastosowanie ekranów, telebimów LED daje ogrom możliwości organizatorom. W sprzedaży dostępne jest wiele wersji tego typu sprzętu. Mogą być one wykorzystane na boiskach różnego typu. Niezmiernie istotne jest dopasowanie ekranu do wielkości sali, oddalenia widzów od areny rozgrywek. Wpływa to na bezproblemowe śledzenie zmagań sportowych. Ledowe banery, telebimy i wszystkie ekrany powinny być przystosowane do miejsca, w którym będą używane. Duże znaczenie ma stopień jasności ekranu, powinien on różnić się w zależności od zastosowania wewnętrznego lub zewnętrznego sprzętu. Oparcie się na najnowocześniejszych systemach skutkuje tym, że zmieniające się warunki atmosferyczne nie są problemem. Ekrany LED będą spełniały swoją funkcję zarówno w deszczu, jak i w pełnym słońcu. Ekrany łączy się modułowo, stwarza to ogromne możliwości a dzięki temu wydarzenia sportowe stają się rozpoznawalne. Z całą pewnością docenią to sami sportowcy i kibice.

Liczne możliwości ekranów i banerów LED

Osoby zajmujące się organizacją eventów sportowych mają do dyspozycji wiele rozwiązań. Najczęściej stosowane są telebimy LED. Tworzą je oddzielne moduły,które można łączyć ze sobą. Można z nich korzystać zarówno podczas imprez plenerowych, jak i tych w zamkniętych obiektach. Interesującym rozwiązaniem są kurtyny LED. Są one niezwykle dostosowujące się do konstrukcji, przez co można z nich stworzyć różnego rodzaju konstrukcje. Można się nimi posłużyć do wykonania tła sceny, czy dowolnego elementu scenografii. Je też kategoryzuje się na te przeznaczone do zadaszonych i otwartych obiektów. Ekrany LED mogą posłużyć do wydzielenia linii boiska, zarówno na hali, jak i na boisku do piłki nożnej. Bandy LED są solidnie wzmocnione, nie zniszczy ich siła z jaką wpadnie na nie na przykład piłkarz. Są one doskonałym nośnikiem materiałów promocyjnych. W każdej rozgrywce drużynowej niezbędna jest tablica z wynikami. To z nią złączone są najgorętsze emocje. Zastosowanie tablicy LED powoduje to, że wynik nie tylko będzie bardzo dobrze widoczny i odpowiednio wyeksponowany.

Telebimy i banery LED jako element kampanii marketingowej

Pozyskanie osób, które będą chciały się zaangażować w sponsorowanie odgrywa kluczową rolę podczas organizacji każdego wydarzenia sportowego. To bardzo często oni decydują o tym, czy wydarzenie będzie miało sposobność zaistnieć w sportowym kalendarzu. Najczęściej przedsiębiorstwa inwestujące tego typu wydarzenie chcą aby ich logo będzie odpowiednio zaprezentowane. W tym celu także można zastosować ekrany LED. Stwarzają one większe pole manewru niż bilbord, czy inne statyczne formy. Sponsor może wyświetlić prezentację, a taka forma reklamy z całą pewnością trafi do przybyłych na to wydarzenie kibiców.

Telebimy LED dostosowane do potrzeb

Zakup różnych ekranów LED to dobra lokata dla firm lub instytucji, które bardzo często będą ich potrzebować. Z całą pewnością powinni o nim pomyśleć właściciele sal sportowych. Dobrze jest zainwestować w ekrany najlepszej jakości, o bogatej ferii barw. Producenci takiego sprzętu świadczą także usługi serwisowe. Przy zakupie dobrze jest sprawdzić, że nie jest problemem skorzystanie z pomocy technicznej, nawet po okresie gwarancyjnym. Organizatorzy eventów sportowych, które nie nie są organizowane cyklicznie, mogą wypożyczyć telebimy i banery LED. Bardzo często tego typu usługi oferują sami producenci. Jednocześnie zapewniają oni także serwis techniczny związany ze sprzętem LED. Usługa wypożyczenia ekranów LED obejmuje przewóz, podłączenie sprzętu, i jego konfigurację.

Organizacja eventu sportowego to ogromne wyzwanie logistyczne. Zadbać należy o wiele elementów : uczestników, widzów i całą otoczkę tego typu eventu. Podczas takich wydarzeń ekrany LED są bezkonkurencyjne. Wykorzystuje się je do przedstawiania wyników, wszelkich zbliżeń na murawę, czy prezentowania ujęć z powtórek. Bandy także są wyposażone w ekrany LED, oczywiście są one odpowiednio zabezpieczone, żeby nie zniszczyły się. Stosowanie telebimów i kurtyn LED to wiele pomysłów na dostosowanie terenu dookoła boiska, czy w najbliżej okolicy rozgrywek. Warto zdecydować się na najlepszy jakościowo sprzęt, tyczy się to wypożyczonych i kupionych ekranów LED.

Banery LED, wynajem —> http://www.investtech.pl/wynajem-telebimow-i-sprzetu-av/

 

Strona używa cookies
Ok