Darmowa telewizja - Telewizja online - Telewizja internetowa - TVP1 i Polsat Sport za darmo
Darmowa telewizja w internecie – przygotuj się na nowy wymiar rozrywki
10 października, 2016
Izolacja pianką - Pianka poliuretanowa - Ocieplanie domów - Ocieplanie kurników - Ocieplanie hal magazynowych
Skuteczność w ocieplaniu – pianka pro
14 października, 2016

Naprawa telewizorów w Łodzi

Serwisowanie telewizorów w Łodzi naprawa ustawianie programów

Fachowy serwis telewizorów z bezpłatnym dojazdem

Dlaczego właśnie naszej firmie można zaufać?

Świadczymy fachowe usługi w charakterze naprawy telewizorów LED, LCD i PDP na obszarze Łodzi oraz w miasteczkach sąsiednich. Naprawiamy sprzęt RTV firm Panasonic, Sharp, Samsung, Phillips, LG, Grundig, Manta, Hyundai, Toshiba, Sony i sporo innych. Na obszarze Łodzi dojeżdżamy gratisowo. Warto skrupulatnie zaznajomić się z naszą ofertą, bowiem tylko niektóre usługi mogą być przeprowadzone w „środowisku domowym”. Poważniejszych napraw dokonujemy w naszej pracowni. Zainteresowani spoza Łodzi, np. z Poznania, Warszawy czy Krakowa, mogą skorzystać z wyjątkowych stawek naszego dojazdu. Zapewniamy wyłącznie nowe elementy zamienne do telewizorów, albowiem wszelakie „kopie” potrafią po prostu nie być właściwe albo działać, jednak wyłącznie przez niezwykle krótki czas. Często to rzeczywiście one powodują awarię urządzenia RTV. Jeśli naprawa telewizorów, np. LCD bądź plazmy, nie jest realna do zrealizowania u Klienta, to gwarantujemy, że nasi fachowcy wykonają ją 24 h. W sytuacji gdy telewizor będzie domagał się dużej reperacji, termin ten zostanie odpowiednio wydłużony. Nabywca będzie o wszystkim dobrze przez nas poinformowany podczas omawiania usterki.
U nas Klient rozlicza się wyłącznie za kompetentne i terminowe zrealizowanie usługi naprawy telewizora LCD, telewizora LED czy telewizora PDP. Nie daj zarobić „hochsztaplerom”, osobom, które planują zarobić za samo „zobaczenie” zepsutego telewizora. Każdy Odbiorca dostaje od nas rachunek po wykonaniu zlecenia. Zapewniamy rozsądne stawki: za konserwację telewizorów LED – od 200 zł do 500 zł, telewizorów LCD – od 200 zł do 400 zł, telewizorów PDP – od 300 zł do 600 zł. Dzięki naszej firmie Kontrahenci oszczędzają dużo czasu, jaki zwyczajnie musieliby przeznaczyć na wyszukiwanie dobrej firmy po wizytacji „pseudofachowca” oraz pieniądze.

Jakie konkretnie usługi oferuje nasza firma – SERWIS TV?

Świadczymy przeprowadzenie dwóch stylów napraw telewizorów: w lokalu u Usługobiorcy oraz we własnej specjalnej pracowni. Naprawa telewizorów w Łodzi obejmuje: serwis telewizorów z kineskopem, drobną naprawę telewizorów plazmowych, LCD i LED podłączenie nowoczesnego sprzętu wraz z pozostałymi urządzeniami), konfigurację, zaprogramowanie dekoderów i nastrojenie wszystkich programów tv kablowej. Zaś do konserwacji realizowanych w pracowni zalicza się poważniejszą reperację telewizorów LCD, plazmowych i LED. Tutaj posiadamy wszelkie konieczne urządzenia pomiarowe, diagnostyczne i dokumentację, dzięki którym konserwacja tak supernowoczesnego sprzętu jest realna w szybkim terminie. Poważniejsze naprawy trzeba wcześniej z nami skonsultować, ponieważ mogą trwać one dłużej – zwłaszcza, jeśli będą niezbędne części zastępcze z magazynów lub ze sklepów elektronicznych. Klient chcący przywieźć samodzielnie telewizor do naszej pracowni, powinien bezwzględnie dołączyć do niego pilot i stopkę (nie są nieodzowne przewody zasilające i opakowanie). Nasza propozycja obejmuje dodatkowo przestrajanie sprzętu. Telewizja analogowa została definitywnie wyłączona z codziennego zastosowania. Pomimo możności odbioru obrazu w postaci cyfrowej, wiele osób dalej nie przestroiło swoich starszych telewizorów. Dzięki nam zsynchronizowanie telewizora odbędzie się błyskawicznie, fachowo i w sympatycznej atmosferze. Nie jest dla nas problemem przestrojenie telewizorów, które zostały przywiezione z zagranicy oraz funkcjonują w trybie PAL (w standardzie fonii NICAM bądź DK). Starsze modele telewizorów jesteśmy w stanie zmodernizować, m.in. zamieniając głowicę na tuner dysponujący szerokim pasmem kablowym hyperband.

Usługi napraw telewizorów przez 24h

Na wszystkie zrealizowane usługi, tj. renowacja telewizora LCD czy serwis odbiornika plazmowego, dajemy pisemną gwarancję. Okres jej trwania wynosiod pół roku dwunastu miesięcy. Jeżeli zdarzy się jeszcze ta sama wada, to spłacimy koszty jej naprawy. Z naszą firmą każdy Odbiorca ma możliwość negocjacji odpłatności indywidualnej. Jesteśmy do dyspozycji przez 24 h/dobę, 7 dni w tygodniu w godzinach od 8.00 do 22.00. Jeśli planujecie Państwo umówić konsultację domową, prosimy kontaktować się z nami osobiście – najlepiej telefonicznie. Dojeżdżamy na następujące osiedla: Bałuty, Polesie, Górna, Widzew, Śródmieście. W tym na: osiedle Andrzejów, osiedle Bronisin, osiedle Kurak, osiedle Grabieniec, osiedle Charzew, osiedle Kochanówka, osiedle Kowalszczyzna, osiedle Doły, osiedle Feliksin, osiedle Nowy Józefów, osiedle Olechów, osiedle Huta Jagodnica, osiedle Olechów, osiedle Retkinia, osiedle Pienista, osiedle RomanówJanów, osiedle Różki, osiedle Zdrowie, osiedle Wiączyń Górny, osiedle Zarzew, osiedle Zielony Romanów czy osiedle Żabieniec. Oferujemy również usługi z zakresu elektroniki samochodowej, hostingu, elektroniki oraz jedynie u nas odnajdziecie nowoczesne mierniki grubości lakieru.

Najlepszym sposobem na zdobycie i zatrzymanie Klientów jest nieustanne myślenie o tym, jak zaoferować im więcej za mniej – Robert Kotler

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą wejdź na stronę Naprawa telewizorów LCD

Strona używa cookies
Ok