prawnik Toruń obowiązek alimentacyjny kancelaria
Obowiązek alimentacyjny – wynajmij skutecznego adwokata
31 marca, 2017
strzyżenie na gorąco gorące nożyczki Fryzjer Górny Studio fryzur Toruń
Strzyżenie na gorąco? Tylko u dobrego fryzjera!
4 kwietnia, 2017

Płaski brzuch, czyli jak się odchudzać

wyszczuplanie ciała odchudzanie toruń płaski brzuch

Jak pozbyć się tłuszczyku z brzucha?

Idealnie płaski brzuch to fantazja wielu osób – zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Rewelacyjnie by było w sytuacji, gdyby był zachwycająco umięśniony oraz odrobinę twardy (z tzw. „sześciopakiem”). Brzuch to taka sfera ciała, na której wybitnie się koncentrujemy w trakcie ćwiczenia oraz przy korzystaniu z różnorodnych diet. Osoby, jakie sporo poświęcają uwagi własnej kondycji, mają szansę chwalić sie kolegom i koleżankom ładnym, gładkim brzuszkiem oraz dumnie kroczą po plaży lub odpoczywają na hamakach nad jeziorem. Ten fakt nikogo nie dziwi, bowiem brzuch jest ową strefą ciała, która pociąga płeć przeciwną. Możemy jednak dostrzec takie osoby, którym nie zależy na przesadnym negliżu oraz wcale nie odkrywają tak swobodnie płaskiego brzuszka. Nad formą musimy pracować – nie dajmy się wyprowadzić w pole.

Jeżeli myślimy, że będziemy leniuchować całymi popołudniami na fotelu zamiast iść na aqua-aerobik albo ćwiczyć w klubie fitness, to na pewno nie spełnimy takiego marzenia. Zamiast delikatnego bikini bądź slipów, nie będziemy mieli wyboru i będziemy musieli zakładać nieładne kostiumy, tankini ze spodenkami albo szorty i koszulkę na ramiączkach. Każdy powiada: musisz wszystko sobie zaplanować, wystarczy optymalna dieta oraz siłownia. Lecz czy na pewno? Czy jest to rzeczywiście takie banalne, jak wspominają osoby z naszego otoczenia? Czy odpowiednia jest dieta bogata w warzywa i owoce, trochę ćwiczeń i co najważniejsze – brzuszków, żeby można było chwalić się wszystkim naokoło pięknym brzuchem? Otóż niekoniecznie. Odchudzanie ogólnie rzecz ujmując nie opiera się jedynie na tych oczywistych rzeczach, lecz dodatkowo na genetyce, a mianowicie skłonnościach biologicznych.

Czy odchudzanie brzucha polega tylko i wyłącznie na wykonywaniu brzuszków?

Krótko mówiąc nie możemy uwolnić się od tkanki lipidowej jedynie w pojedynczym rejonie, obowiązkowy jest kompletny trening całego ciała. Tłuszcz magazynowany w ciele spala się proporcjonalnie, inaczej mówiąc – w każdej partii ciała równomiernie do ilości komórek lipidowych. Odchudzanie przebiega wszechstronnie, odnosi się do całego ciała, a reklamy w Internecie, które oferują idealne ciało w kilkanaście minut, najzwyczajniej w świecie zmyślają. Fundamentalną funkcję odgrywa tu genetyka, bo pewne osoby mają mocniejsze predyspozycje do gromadzenia tkanki tłuszczowej jedynie przez to, że ich przodkowie i pozostałe osoby z rodziny, też miały z tym spory dylemat. W trakcie robienia wyłącznie samych brzuszków bez wątpienia absolutnie nie usuniemy nieestetycznych fałdek, bowiem w owym okresie będziemy wyczerpywać za małą ilość energii. Brzuszki wzmacniają mięśnie w denerwującej nas okolicy i po krótkim czasie może się okazać, że mamy tam o wiele więcej centymetrów niżeli przewidywaliśmy. Mięśnie powiększają się (uformuje się nam dobre podparcie), ale tłuszcz pozostanie.

Nowoczesne sposoby na płaski brzuch

Prócz rozsądnej diety oraz ruchu globalnego (a mianowicie ćwiczeń działających w interesie wszystkich partii ludzkiego ciała, a nie jedynie wskazanej części), mamy szansę zaczerpnąć z specjalistycznego odchudzania w salonach rzeźbienia sylwetki. W ogóle nie chodzi tu jednakże o to, żeby przez 24 godziny uczęszczać na masaże jakimiś niezwykłymi urządzeniami…i darować sobie te dwie czynności wyszczególnione powyżej. Wszystko musi obowiązkowo być ze sobą połączone – dieta, ćwiczenia oraz terapie kosmetyczne, jakie uelastycznią skórę, zlikwidują cellulit, skorygują fałdki w obszarach, na jakie dieta i ćwiczenia fizyczne nie są w stanie nic poradzić.

Ostatnio takim interesującym zabiegiem jest przykładowo liposukcja bez skalpela za pomocą urządzenia Med 2 Contour Medical. Za jego pomocą mamy szansę skutecznie wyeliminować zbędny tłuszczyk z eksponowanych partii ciała, m in. na udach. Chodzi tu krótko mówiąc nie tylko o efektowne wymodelowanie ciała po pierwszym zabiegu, ale zredukowanie miejscowej tkanki tłuszczowej. Specjalistyczna głowica wciąga sukcesywnie fragmenty skóry, a fale dźwiękowe uszkadzają komórki lipidowe. Są one później usuwane z organizmu poprzez limfę, a w kolejnej fazie – poprzez wątrobę. Mamy możliwość także skorzystać z Maximusa TriLipo, który polepsza wygląd skóry, jej sprężystość, kształtuje figurę, zwalcza cellulit i minimalizuje miejscowe otłuszczenia. W przeciwieństwie do pierwszego, Maximus ma wpływ nie tylko na komórki tłuszczowe, lecz również na mięśnie. Zaś ściśle: intensyfikuje skórę właściwą, tkankę wewnątrz oraz bicepsy, by w mgnieniu oka oraz efektywnie wymodelować ciało. Oporny tłuszczyk przybiera formę płynną, ponieważ oddziałują na niego fale elektromagnetyczne. Natomiast to przyczynia się do tego, iż nasza bariera ochronna oraz muskuły są mocno rozgrzane. Wspomnianym urządzeniem możemy także minimalizować intensywność zmarszczek wokoło oczu i ust, jak również wymodelować owal twarzy. Wiele osób decyduje się poza tym na nowości zabiegowe z wykorzystaniem endermologii, np. na lipomasaż. To prawdopodobnie najatrakcyjniejsza możliwość, bo należy nałożyć wyjątkowy strój, zaś kosmetolog wykonuje zabieg zasysającą głowicą, która „przesuwa się się” po tym stroju.

Jeśli zaintrygował Cię ów artykuł, poszukujesz efektywnego sposobu na uwolnienie się od opornej tkanki tłuszczowej w sumie nie tylko na brzuchu, to kliknij w link obok – Odchudzanie – a może odnajdziesz właśnie to czego szukasz.

Strona używa cookies
Ok