prawnik toruń skuteczny adwokat kancelaria adwokacka przedawnione długi
Pomoc prawnika w sprawie nękających firm windykacyjnych
30 kwietnia, 2017
Depilacja laserowa mężczyzn skuteczne usuwanie owłosienia z ramion i pleców
Skuteczna depilacja laserowa dla mężczyzn
12 maja, 2017

Wesele bez alkoholu – oczywiście ze znanym DJ-em

dj na wesele dj na wesela bydgoszcz wodzirej konferansjer

Impreza weselna jest jedyną w swoim rodzaju uroczystością rodzinną, która powinna na długi czas zapisać się w pamięci wszystkich przybyłych gości. Dobrze by było w przypadku, gdyby przywodziła oczywiście miłe refleksje. Każda para rozmyśla o doskonałym, modnym oraz olśniewającym weselu. Więc takim, na jakim uczestnicy imprezy będą dobrze się bawić z wyczuciem i smakiem do samego końca.

Wesela bez mocnych trunków

Dzisiaj na każdym kroku oglądamy treści reklamowe popierające wódkę, tytoń oraz różne inne używki, m. in. afrodyzjaki. Niejednokrotnie nieodpowiedzialne osoby szykując wesele zamierzają zadowolić wszystkich, natomiast jedyną drogą mogącą spełnić ten cel jest alkohol. Gdy pijemy przestajemy cokolwiek kontrolować i w ogóle nie drażnią nas już nieznośne przytyki teścia, krzyk najmniejszych gości i fetor niedopałków podnoszący się nad nimi (pomimo iż osobiście nie palimy). Dj na wesele, wymyślne posiłki, przeróżnego pokroju atrakcje oraz wspaniała atmosfera – to wszystko właściwie wystarczy. Abstynencja na owych uroczystościach zdarza się ogromnie rzadko, jednak od kilku lat bardzo dużo par zaczęło rekomendować taki zwyczaj. Po pierwsze – z uwagi na najmłodsze dzieci, które zupełnie nie mogą oglądać bliskich pod wpływem mocnych trunków, natomiast z drugiej strony – jest to symptom dojrzałości i odpowiedzialności.

Mnóstwo osób, w sumie nie tylko należących do Kościoła rzymskokatolickiego, jest zdania: „fajna biesiada nie jest uzależniona od ilości wypitego spirytusu” lub „zupełnie nie potrzeba trunków, żeby znakomicie świętować”. W przypadku przyjęć weselnych jest to tak niezwykłe, gdyż w naszym kraju owe okazje od dawien dawna były bogato zakrapiane. Małżeństwa, jakie zdecydowały się istotnie na wesele bez alkoholu niejednokrotnie słyszały obraźliwe docinki, odtrącenie szansy uczestnictwa w imprezie bądź słowa „jak to bez alkoholu?”. O ile zaproszenie wyczynowego wodzireja na imprezę nie jest niczym osobliwym, to niedostatek napojów wysokoprocentowych – już tak.

Obowiązki wodzireja na weselu bez żadnych trunków

Udane wesele to zawodowy DJ na wesele z Bydgoszczy i kompozycja dopasowana do gustów gości. To oczywiście on planuje scenariusz wydarzenia oraz opracowuje przeróżne zabawy. Na weselu bezalkoholowym jest wprost obowiązkowy. Dobry DJ to pewność udanej zabawy chociażby przez dwa lub trzy dni (łącznie z poprawinami). Jakie są jego naczelne powinności? Oprócz tego, iż jest odpowiedzialny za skomponowaną muzykę, to poszczególne przedsięwzięcie powinno być przez niego dosyć wcześnie zapowiedziane i poprowadzone. Każdy gość ma się doskonale bawić, nawet ten bardzo nieśmiały. Praca wodzireja zaczyna się częstokroć od określenia przybyłym gościom ich krzeseł, natomiast od tego czasu – równocześnie z następnymi zdarzeniami – solidarnie podśpiewuje z bawiącymi się gośćmi, uczy ich tańca, pokazuje przeróżnego typu animacje. Wszystko to realizuje w sposób zabawny, jednak wcale nie krępujący. DJ musi być „duszą towarzystwa”, szczególnie na ucztach bez napojów alkoholowych. Trzeźwi nowożeńcy, krewni i znajomi dużo więcej wymagają i to przez długi czas w przyrównaniu do takich, którzy prędko na początku uroczystości są pod wpływem napojów z alkoholem.

DJ na wszystkie okazje

Bez napojów alkoholowych ma okazję funkcjonować dużo innych imprez, przykładowo wieczory panieńskie imieniny, rocznice ślubu. Zamiast marnotrawić mnóstwo pieniędzy na wódkę, musujące wino i szampana, powinniśmy wykazać się trochę lepszą pomysłowością. Wieczór panieński czasem może ciągnąć się chociażby dwa lub trzy dni, a w trakcie imprezy Panna Młoda jest uczona do wypełniania roli wspaniałej partnerki. Taki stan rzeczy tyczy się wieczorów kawalerskich, podczas jakich absolutnie nie powinny pląsać rozebrane tancerki. Przyjęcia i wyjścia bez napojów alkoholowych są wyśmienitą alternatywą w szczególności dla tych opracowywanych w starym tonie. Niejednokrotnie Panowie odpowiadają, iż chcą bawić się świetnie na urodzinach, natomiast nie tylko dzień później chwalić się współpracownikom jaką ilość udało im się wypić. Alkohol służy najpierw do tego, ażeby „maskować” podstawowe kwestie, m. in. brak doświadczania satysfakcji z imprezy, przywiązania do krewnych (lub w ogóle kontaktów społecznych) albo niekorzystnego widzenia dalekiej kultury. Nierzadko ludzie w ogóle nie chcą brać ślubów, ponieważ nie mają środków pieniężnych na alkohol oraz w sumie nie rozumieją prawdziwego powodu takiego zdarzenia. Absolutnie nie chodzi tu naturalnie tylko o napoje wysokoprocentowe, gdyż nakładów związanych ze ślubem oraz weselem jest dużo więcej.

Chrzciny, urodziny i kolejne rodzinne uroczystości bez alkoholu nie różnią się tak naprawdę niczym od tych klasycznych. W ustalonym miejscu gwarantuje znakomitą muzykę słynny DJ, na twarzy gości górują uśmiechy, Młoda Para pięknie pląsa w chmurach, rodzice jednej i drugiej strony siedzą poruszeni. W zasadzie nie ma otumaniającego alkoholu, przez jaki bardzo często owe piękne chwile uchodzą w zapomnienie i zastępuje je zaczepność, brak empatii, uszczypliwość oraz awantury uczestników zabawy.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej, wejdź tu – DJ na wesele bydgoszcz

Strona używa cookies
Ok