JAk dbać o palce stóp skuteczna metoda na haluksy aparatu bunito duo
JAK PIELĘGNOWAĆ STOPY – Haluksy
18 lutego, 2019
wybielanie zębów toruń - esthetic dental clinic
Wybielanie zębów – tylko u dentysty
4 marca, 2019

Wiosna tuż tuż – pora na depilację laserową

Wiosna zbliża się wielkimi krokami. Dzień staje się coraz dłuższy i za chwilę wzejdą pierwsze krokusy. Jest to też idealny okres na pielęgnację skóry. Zimą nasza skóra wypoczęła od słońca, właśnie przez to jest to najlepszy czas na depilację laserową.

Przygotowanie do depilacji laserem Vectus

Do wizyty w salonie kosmetycznym powinno się odpowiednio przygotować. Kilka miesięcy planowanym zabiegiem należy zaprzestać usuwania zbędnego owłosienia depilatorem, gorącym woskiem czy też pastą cukrową. W tym okresie można sobie pozwolić tylko na używanie maszynki do golenia. W naszej strefie klimatycznej naturalna opaleniznaw zimowych miesiącach nam nie zagraża, niewielu pamięta o tym, że pożegnać trzeba też samoopalacze. Cztery tygodnie przed zabiegiem należy przestać stosować maści z retinolem.

Dzień zabiegu

Przed depilacją laserową należy dokładnie ogolić skórę. Należy także wstrzymać się od używania balsamów. Skuteczność depilacji laserowej zależy od rozwiązań technologicznych zastosowanych w urządzeniu. Zaufaniem wielu klientek cieszy się najlepszy z laserów: Palomar Vectus. Na chwilę przed samą depilacją dostosowuje się wiązkę lasera do skóry i zawartej w niej melaniny. Dzięki temu zabieg jest bardziej efektywny i zminimalizowane są niechciane następstwa.

Zabieg depilacji laserowej

To ile czasu trzeba poświęcić na zabieg uzależnione jest od poddanej depilacji partii ciała. Depilacja laserowa pach to zazwyczaj około 30 minut, natomiast na większe partie należy zarezerwować nawet kilka godzin. Aby uzyskać maksymalny efekt niezbędne jest przeprowadzenie kilku zabiegów depilacji laserowej. Jednak między sesjami zaleca się robienie przerw trwających około 4 tygodnie. To od typu skóry zależy zalecana liczba zabiegów, najczęściej są to cztery sesje.

Po depilacji laserowej

Skóra musi odpocząć. Gorące kąpiele, odprężające chwile w saunie i wyjścia na basen nie są wskazane. Na jakiś czas należy przed peelingiem. Zabieg ten upiększający wpływ na wygląd skóry, jednak po depilacji laserowej może podrażnić skórę. Trzydzieści dni po zabiegu powinno się całkowicie wstrzymać się przed opalaniem.

Ostatnie zimowe tygodnie to doskonały czas na zaplanowanie zabiegów depilacji laserowej. To dzięki laserowi, nasza skóra będzie idealnie przygotowana na lato.

Depilacja Depilacja laserowa – zalety

Idealnie gładka skóra o tym marzy wiele kobiet. Depilacja laserowa pozwala na trwałe pozbycie się niechcianego owłosienia. Metoda ta ma sporo plusów, docenią ją zwłaszcza Ci, którym bardzo zależy na trwałym efekcie i bezpieczeństwie skóry.

Bezpieczna metoda depilacji

Profesjonale gabinety kosmetyczne używają tylko najnowszego sprzętu. Laser Palomar Vectus wyposażony jest w specjalny czytnik barwnika jakim jest melanina w skórze, który pozwala niezwykle precyzyjnie dostosować moc lasera do indywidualnego rodzaju skóry. Dzięki takim rozwiązaniom zmarginalizowane zostało ryzyko poparzeń . Takie niebezpieczeństwo występowało w przypadku starszych technologicznie urządzeń.

Szybkość przeprowadzania zabiegu

Kiedyś, na depilację laserową należało przeznaczyć sporo czasu. Przy zastosowaniu nowoczesnych laserów które wyposażone są w duże soczewki zabieg ten przeprowadza się niezwykle sprawnie. Depilacja pach to zaledwie kilka minut.

Depilacja laserowa- najskuteczniejsza metoda depilacji

Depilacja laserowa to bardzo trwały sposób depilacji. Już po jednym zabiegu liczna niechcianych włosków jest mniej. Wystarczy kilka zabiegów, aby trwale pozbyć się niechcianego owłosienia.

Wysoki komfort zabiegu

Laser ten wyposażony jest w bardzo skuteczny system chłodzący skóry. Dzięki temu depilacja laserowa jest praktycznie bezbolesna. Dostosowana do skóry pacjenta wiązka lasera nie uszkadza skóry.

Depilacja laserowa to najlepsza metoda usuwania niechcianego owłosienia. Zastosowanie najnowszych technologii daje gwarancję nie tylko bezpieczeństwa , ale też trwałości oraz szybkości samego zabiegu.

Depilacja laserowa jest też polecana osobom, które borykają się z trudnym do zwalczenia problemem wrastających włosków.

Pomyśl o swojej skórze na wiosnę – depilacja laserowa

Po zimie powinniśmy zatroszczyć się o to, jak wygląda nasza skóra i przygotować się na letni czas. Warto pamiętać o właściwym nawilżeniu, gdyż ujemne temperatury i suche, ciepłe powietrze negatywnie wpływają na stan naszej skóry. Wiosna, to też dobry czas na depilację laserową, która daje gwarantuje gładka gładką skórę, bez włosków. Rezultaty są widoczne już po pierwszym zabiegu, zaleca się wykonać kilka serii, aby cieszyć się idealnie gładkim ciałem.

Depilacja laserowa cieszy się ogromną popularnością. Ten sposób eliminowania się niechcianego owłosienia pozwala na zawsze usunąć włoski i cieszyć się idealnie gładkim ciałem, bez wrastających włosków i nieestetycznych podrażnień.

Decydując się na taki zabieg, powinno się poszukać gabinetu z nowoczesnym laserem i właściwie przeszkolonym personelem. Godny polecenia jest laser Palomar Vectus.

Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych zabieg depilacji laserowej jest dostosowany do każdego rodzaju skóry. Możliwe jest to poprzez zastosowanie specjalnego czytnika zawartości barwnika – melaniny w skórze. Laser ten wyposażony jest także w nowoczesny system chłodzenia, działa na każdym etapie przeprowadzania zabiegu. Spora zaletą są też dwie końcówki zabiegowe, większa wpływa na krótki czas zabiegu, nawet przy depilowaniu dużych partii ciała.

Kilka miesięcy prze zabiegiem depilacji laserem nie powinno się usuwać owłosienia w sposób mechaniczny – . Zaleca się stosowanie w tym okresie zwykłej maszynki do golenia . Przeciwwskazaniem do wykonania depilacji laserowej jest ciąża. Po zabiegu nie należy się opalać i wskazane jest używanie kremów z wysokim filtrem.

Depilacja laserowa to bezpieczny zabieg, zapewniający trwały efekt. Wiele kobiet potwierdza skuteczność tej metody depilacji. Zaplanuj depilację laserową juz dziś.

Depilacja Toruń

Strona używa cookies
Ok