Endermologia Toruń - odchudzani -usuwanie cellulitu i skuteczne odchudzanie
Endermologia LPG
24 sierpnia, 2019
Ksiegowos Torun - Kadry i place uslugi rachunkowe
Zakładamy firmę – jakie są formy opodatkowania
29 sierpnia, 2019

Dekoracje weselne kościołów Toruń

Dekoracje weselne Toruń- dekoratorka sal ślubnych kosciolow samochodow

Planowanie wesela nie odbędzie się, bez planowania dekoracji weselnych, które uświetnią każdą część ceremonii. Wielki wybór dodatków, którymi można uświetnić wystój kościoła, sali czy samochodu, będzie pomocą w przygotowaniu wymarzonej uroczystości. Dekoracje ślubne nie muszą być wcale drogie, ani wyszukane, by były doskonałym elementem wystroju wnętrz, robiły wrażenie i były dobrze wspominane przez gości. Najlepiej wybrać takie elementy, które będą odpowiadały parze młodej oraz podkreślą charakter imprezy.

DEKORACJE ŚLUBNE DO KOŚCIOŁA

Podstawowym celem dekoracji ślubnych w kościele jest stworzenie przyjemnego nastroju. Dostosowuje się je do wnętrza kościoła, by mogły podkreślić piękno i wyjątkowość ceremonii ślubnej, trzeba pamiętać, że nie może być ich przesadnie dużo, aby nie zakłócały wizerunku świątyni. Dekoracja kościoła opiera się przede wszystkim na dekoracji ołtarza, drogi do niego i bocznych naw. W tym celu najlepiej sprawdzają się świece, kwiaty oraz szarfy.

Świeczki, świeczniki, latarenki

Świece potrafią stworzyć unikalny klimat, szczególnie w półmroku dominującym w kościele. Dobre rozplanowanie miejsc, pozwoli na niezwykłe oświetlenie wystroju. Trzeba jednak pamiętać, by były one rozmieszczone z głową, aby nie przeszkadzały gościom w swobodnym przemieszczaniu się i nie stwarzały zagrożenia. Dostępnych jest wiele ciekawych latarenek i świeczników, które nie tylko nadadzą klimatu wystrojowi, ale również ochronią przed kapaniem wosku.

Szarfy, wstęgi, chodniki

Przeważnie wstęgi i szarfy wykonuje się z tiulu lub satyny. Rozwiesza się je wzdłuż ławek, by stworzyć korytarz, którym para młoda przejdzie do ołtarza albo przy samym ołtarzu. Szarfy mogą być gładkie, jednak równie dobrze można dodatkowo przystroić je kwiatami, kokardami albo innymi ozdobami.

Dodatkowo przejście do ołtarza można pokryć chodnikiem lub dywanem, który uświetni wygląd przejścia oraz nada mu eleganckiego stylu. Zwykle takie chodniki są w kolorze czerwonym lub białym.

Bukiety, kwiaty, płatki kwiatów

Kwiaty i bukiety mają szerokie zastosowanie. Będą doskonałe w każdym z miejsc, które para młoda chce ozdobić. Należy też pamiętać, że lepiej zdecydować się na mniej kwiatów żywych oraz nie używać sztucznych. Kwiaty będą odpowiednie przy ławach i przy ołtarzu. Co raz częściej rozsypuje się płatki kwiatów na drodze do ołtarza. Warto nie przedobrzać z ilością dodatków. Dywan i płatki jednocześnie mogą już być przesadą.

Kwiatowe pergole

Pergole są kwiatowymi łukami wyłożonymi kompozycjami kwiatowymi, które można ustawić nie tylko w kościele. Taka dekoracja na wesele uświetni też wystrój sali albo będzie przyjemnym tłem do zdjęć weselnych. Niestety, jest to dość kosztowna ozdoba.

SAMOCHODOWE DEKORACJE NA WESELE

Przy dekoracji samochodu też można popisać się pomysłowością. By ten pomysł nie kończył się na wypożyczeniu specjalnego auta, można je także udekorować różnego rodzaju spersonalizowanymi dodatkami.

Kwiaty, puszki, wstążki

Nadal do najbardziej popularnych ślubnych ozdób na samochód należą puszki, kwiaty oraz wstążki. Puszki przypina się z tyłu auta i są one dostępne w wielu wzorach i kolorach i mogą mieć ciekawe nadruki. Tak samo wysokim zainteresowaniem ciągle cieszą się także wstęgi na maskę samochodu, które można udekorować kwiatami, koralikami, kokardami czy nawet balonami i innymi małymi ozdobami.

Tablice rejestracyjne i naklejki

Zarówno naklejki jak i tablice rejestracyjne można kupić w gotowych i spersonalizowanych formach. Da się je zamówić z atrakcyjnymi grafikami ślubnymi, które wpiszą się w motyw przewodni uroczystości, a także imionami, datą ślubu, czy zabawnymi tekstami.

DEKORACJE SALI WESELNEJ

Dekoracje weselne, które przystroją salę weselną, są szczególnie ważnym elementem, o którym trzeba zdecydować, organizując ślub. Głównym priorytetem jest dekoracja stołów, a później otoczenia i części przeznaczonej na tańce. Znaczącą rolę spełniają tu często kompozycje kwiatowe, jednak w nowoczesnych projektach, dobrze sprawdza się także gra świateł scenicznych, które nadadzą niesamowitą atmosferę. Wszystko zależy od motywu przewodniego, jaki interesuje parę młodą.

Otoczenie

Wystrój otoczenia zwykle opiera się na przewodnim motywie wesela. Inaczej będzie udekorowana ze względu na miejsce wesela, inaczej w zależności pory roku i upodobań młodej pary. Każdy z tych elementów musi wzajemnie współgrać tak, by utworzyć niepowtarzalny klimat. W tym przypadku istotny jest dobór oświetlenia, kwiatów, dekoracyjnych materiałów oraz wszelkich podwieszanych dodatków np. balonów, girland, czy rozet.

Stoły

Stół z reguły ma najwyższą liczbę dekoracji ślubnych, dlatego przygotowanie go wymaga dbałości o szczegóły. Wśród najczęstszych dekoracji na stole są nie tylko winietki, piękne serwetki, czy zastawa stołowa. Będą się tam również drobne podarunki dla gości, bieżniki i obrusy, aranżacje kwiatowe i świece. Dostępne są również zabawne dodatki, jak na przykład regulamin weselna, menu czy podziękowania.

Krzesła

W przypadku krzeseł najczęściej wykorzystywaną dekoracją weselną są pokrowce, jakie dobiera się pod względem wzorów i kolorów. Dodatkowo istnieje wiele ofert kokard, wstążek, ciekawych zawieszek, drobnych girland, świateł i oczywiście kwiatów, do przystrojenia siedzeń dla pary młodej i dla gości.

Dodatki

Wśród różnych dodatków, często dostępna jest także księga gości na wyjątkowe życzenia oraz ankiety i plakaty, które staną się doskonałą pamiątką. Natomiast fotobudka uświetni zabawę weselną, dzięki śmiesznym rekwizytom do fotografii. Ofert z dekoracjami ślubnymi jest mnóstwo i z pewnością każda z par znajdzie coś dla siebie.

Dekoracje weselne

Strona używa cookies
Ok